Tag: publikuar

“Je frymëzimi im”, Georgina Rodriguez publikon foton e parë të Ronaldos pas infektimit me COVID-19

13/10/2020

Georgina Rodriguez ka publikuar foton e parë të bashkëshortit të saj Cristiano Ronaldo, pasi ky i fundit u diagnostikua me COVID-19. Modelja argjentinase ka publikuar në ... Read More

“Përgjithmonë ‘PO’”, partneri i propozon për martesë blogeres shqiptare

12/10/2020

Sara Karaj, blogerja e njohur shqiptare, ka publikuar një foto të bukur, ndërsa ka ndarë me ndjekësit lajmin më të bukur. Partneri i saj, Darti ... Read More

“Të hëngsha buzën o Mark Frroku!”/ Rudina përkëdhel partnerin, ish-deputeti: Ke lujt mendsh…

04/10/2020

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi. Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë ... Read More

Adelina Tahiri në pritje të ëmbël? Këngëtarja poston foto me bashkëshortin, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

27/09/2020

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është në pritje të ëmbël. Në postimin e fundit të publikuar krah bashkëshortit të saj në rrjetet sociale, fansat vënë ... Read More

Rezarta Shkurta publikon letrën dedikuar Enver Hoxhës: Dikur të urreja, sot të kërkoj falje…

31/08/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në faqen e saj në Instagram një letër, që i dedikohet diktatorit Enver Hoxha. Siç duket, letra i ka mbërritur ... Read More

WoW, Vera Grabocka pozon me rrobabanjo dhe i la të gjithë gojëhapur

30/08/2020

Alketa Vejsiu ka marrë të gjithë vëmendjen me foton më të fundit të publikuar në Instagram, ndërsa krah saj shfaqet producentja Vera Grabocka. Si kurrë ... Read More

Reja shpall listen: Ja futbollistët e Kombëtares për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve

29/08/2020

Eshtë publikuar mëngjesin e sotëm lista me emrat e futbollistëve që do të grumbullohen për dy sfidat e Ligës së Kombeve, atë me Bjellorusinë dhe ... Read More

Del një video e momenteve të fundit të jetës së Baba Vangës, gruas që parashikoi gjithçka

26/08/2020

Një video interesante është publikuar së fundmi në mediat botërore. Janë këto momentet e fundit të gruas që parashikoi shumë gjera. Baba Vanga u konsiderua ... Read More

Sfida e nxehtë Tirana-Crvena Zvezda po afron, policia e kryeqytetit zbardh planin e masave

24/08/2020

Policia e Tiranës ka publikuar planin e masave për mbarëvajtjen e sfidës Tirana-Crvena Zvezda, e cila do të luhet nesër në orën 20:00 në stadiumin ... Read More

Martohet djali i dëshmorit në Prizren, këngëtari i bën të qajë dasmorët me këngën kushtuar heroit

18/08/2020

Një video emocionuese është publikuar nga këngëtari Xhafer Ahmetaj në një dasmë, ku ai i këndon djalit të një dëshmori i cili kishte mbetur pa ... Read More

Rita Ora pozon nudo, e ëma e paralajmëron publikisht: S’ka më… (Foto)

03/08/2020

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka ndezur rrjetin së fundmi duke publikuar disa foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet nudo. Ndër komentet e ... Read More

Aplikacioni për Covid-19 është gati. Mësoni këtu nëse jeni prekur nga koronavirusi

29/07/2020

Në një video të publikuar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëhet me dije se portali coronavirus.shendetesia.gov.al, nëpërmjet aplikacionit e-Albania, do t’u ... Read More