Tag: publikun

Anët pozitive të izolimit/ Ermal Fejzullahu tregon nga çfarë ka hequr dorë: Po ndihem më i shëndetshëm

06/04/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu në një lidhje direkte në emisionin ‘E diell’ tregoi për jetën në izolim dhe anën pozitive të këtyre ... Read More

“Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero”, Olsi Bylyku i kushton këngë koronavirusit: O virus na erdhe si skuth

03/04/2020

Aktori i dashur për publikun, Olsi Bylyku nga izolimi i ka kushtuar këngë koronavirusit, i cili ka shkaktuar 17 viktima deri më tani në vendin ... Read More

Këngëtari Gëzim Nika tregon historinë e trishtë të shqiptarit: U hodh nga ballkoni se ishte me koronavirus

02/04/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Gëzim Nika në një lidhje direkte për emisionin “Vizioni i Pasdites”,  tregoi se një shqiptarë kishte kryer vetëvrasje duke u ... Read More

Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

01/04/2020

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira gjatë një lidhje live në ‘Ftesë në 5’ nga banesa e tyre tregoi ... Read More

Arjola Demiri flet nga izolimi: Komshia më thotë do thërras policinë, vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

28/03/2020

Aktorja e humorist, shumë e dashur për publikun Arjola Demiri në një lidhje në Skype për emisionin “Rudina”, në TV Klan se në këto ditë ... Read More

Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

28/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme në “Top Talent” gjininë e fëmijës së parë që pret të vijë në ... Read More

Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Ja fotoja që ngriti dyshimet, reagon moderatorja

08/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani në puntatën e kaluar të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, u shfaq një fund të ngushtë, ... Read More

“Këtë vit jemi në ujëra të mira”, Greta Koçi bën publike lidhjen

04/03/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Greta Koç e ftuar tek “Rudina”, foli më shumë rreth këngës së saj më të re si dhe konfirmoi se ... Read More

Detajet e reja/ Marina Fara ndihmoi dy transportuesit e drogës ti arratisen policisë

29/02/2020

Roxhensa Kapurani ka tashmë masën “Detyrim paraqitje” nga Prokuroria. E njohur për publikun si Marina Fara, u përfshi në përgjimet e policisë, në operacionin “Mezhgorani” ... Read More

Foto/ Fifi dhe Young Zerka bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dyshja?

27/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun e njohur si `Fifi´ dhe Young Zerka kanë pozuar së bashku ditën e sotme në Firenze, Itali. Në rrjetin e ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Gaçe: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe e ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Hoxha: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e re ... Read More