Tag: publikut

Vajza e Afërdita Demakut ndjek hapat e së ëmës

20/05/2019

22:47 | 05/20/2019 Dona Janova tashmë ka fituar simpatinë e publikut me talentin e saj në muzikë. Në estradën shqiptare është bërë e zakonshme të ... Read More

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?

31/03/2019

Një nga kuriozitetet më të mëdha të publikut është që të dinë sesa paguhen personazhet që punojnë në media? Radha i erdhi Ermal Mamaqit i ... Read More

Xhemi Shehun e ngrenë në ajër, moderatorja poston fotot e guximshme

30/03/2019

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar, por është parë gjithashtu t’i rrijë mjaft mirë edhe roli i aktores në ... Read More

Ana Kabashi po vjen me këngë të re

12/03/2019

Ana Kabashi ka sjell muajin e kaluar këngën më të re që u prit mirë prej publikut dhe fansave të saj. Por, duket se këngëtarja ... Read More

Ronela Hajati me katër projekte muzikore deri në muajin maj

12/03/2019

Këngëtarja shqiptare kishte kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para publikut dhe fansave të vetë. Bëhet fjalë për Ronela Hajatin, e cila ... Read More

Mentor Haziri sjell projektin më të ri muzikor

04/03/2019

Mentor Haziri ka sjell këngën më të re para fansave dhe publikut të gjerë. Ai ka publikuar një këngë të re të zhanrit baladë dhe ... Read More

Suzana Mushkolaj plot stil dhe elegancë në imazhet e reja nga Holanda

20/02/2019

Ajo rrëmbeu zemrat e publikut me moderimin e emisionit “Metamorfoza”, që solli ndryshime drastike të personazheve që u bënë pjesë e tij. Suzana Mushkolaj nuk ... Read More

Çiljeta i jep fund bashkëjetesës trevjeçare me Alban Hoxhën

28/01/2019

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga u rikthye në vëmendjen e publikut këtë javë, pasi ishte e ftuar në emision në “Soiree”, një program i gjithi ... Read More

Arsenali përballë Djajve të pamposhtur të Solskjaer – edhe dy super duele nga Serie A vetëm në IPKO

25/01/2019

Nga sot fillon aventura e re sportive e fundjavës me disa top ndeshje që do të jenë në transmetim para publikut shqiptar. Edhe kjo fundjavë ... Read More

“Longari” feston përvjetorin e 47-të të lindjes

22/01/2019

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut në shtetin tonë të Kosovës. Bëhet fjalë për Ilir Prapashticën, i cili ka edhe një ... Read More

Hollywoodi ende flet për këto skandale të dashurisë

02/01/2019

Ka pasur gjithmonë interesim të madh të publikut rreth marrëdhënieve romantike dhe martesat e personave të famshëm. Në fakt, veçanërisht nëse kjo marrëdhënie u shënua ... Read More

SHBA, prodhuesit e armëve nën presion pas masakrës së Floridës

02/03/2018

2 March 2018 / 12:25 Të ballafaquar me indinjatën e publikut pas masakrës me armë zjarri që shkaktoi 17 të vdekur në një shkollë të ... Read More