Tag: punën

Drejtoresha e Infektivës: Kishim raste kur deri në 12 orë qëndruam pa bukë duke u kujdes për pacientë

01/07/2020

Ushtruesja e detyrës së drejtoreshës në Klinikën Infektive, Lindita Ajvazaj, ka treguar për punën e stafit të saj gjatë kohës së pandemisë Covid-19. Ajo në ... Read More

Horoskopi ditor e martë 19 Maj 2020

19/05/2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ... Read More

Fadil Berisha: Kam gati një film për Shqipërinë, ja pse zgjodha pikturat e Besa Dautit për setin e Shën Valentinit

10/03/2020

Egla Xhemali – Të gjithë e njohim për punën me fotografitë dhe pasionin e pashtershëm për të bukurën. Që prej shumë vitesh është bashkëpunëtori i ... Read More

Horoskopi për muajin mars 2020

01/03/2020

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje Telegrafi sjell përshtatjen e parashikimit të ... Read More

Miliarderi i Bostonit i lë kamarieres bakshish 5,000 dollarë

06/02/2020

Pas një bakshishi prej 5.000 dollarë, kamarierja filloi ta pëlqejë punën e saj. Miliarderi Ernie Boch duke parë një “sfidë të bakshishit” në Facebook, vendosi ... Read More

Pas humbjes së të dashurës/ Greg Rama i kthehet normalitetit, çel ekspozitë në Greqi

17/01/2020

Greg Rama ka zgjedhur të ruaj një profil të ulët në media. I përkushtuar në punën dhe artin e tij, djali i kryeministrit duket mjaft ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 3 janar 2020

03/01/2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 3 janar 2020. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të ... Read More

Shenja më me fat e horoskopit për ditën e sotme

13/12/2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ... Read More

Këto janë 9 punët më të vështira në botë

12/12/2019

Nëse mendoni se keni punën më të keqe në botë dhe me pagën më të ulët, ky artikull definitivisht do ua ndryshojë opinionin tuaj. Këtu ... Read More

Stresi në punë i pashmangshëm, si ta kapërceni atë

12/10/2019

Stresi i lidhur me punën, zyrtarisht ka qenë një sindromë dhe jo një sëmundje, që nga viti 2019 u krijua nga Organizata Botërore e Shëndetit ... Read More

Disa nga shenjat e horoskopit sjellin parashikime të papritura për ju sot

20/09/2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Çiftet e konsoliduara mund të ... Read More

Këto shenja tepër me fat ditën e sotme

19/09/2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Dashuria: Mos i kushtoni shumë vëmendje ... Read More