Tag: pushimet

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin shëtisin rrugëve të Çikagos

15/11/2019

17:46 | 11/15/2019 Foto: Instagram Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë. Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku ... Read More

Imazhe të reja nga pushimet luksoze të Arta Nitajt në Dubai

12/10/2019

15:03 | 10/12/2019 Arta Nitaj po shijon pushimet në Dubai. Arta Nitaj zgjodhi që ditëlindjen këtë vit ta festojë në Dubai, ku po kalon çaste ... Read More

Shkurte Fejza në top-formë nga pushimet në Greqi

19/09/2019

22:44 | 09/19/2019 Shkurte Fejza po vazhdon pushimet në Greqi. Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan lajmi.net. Ajo ... Read More

Pasi përmbylli sezonën suksesshëm, Fifi nis pushimet e merituara

14/09/2019

Fifi ka nisur pushimet pas një sezone të ngjeshur me angazhime në muzikë, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar një fotografi nga pishina e hotelit në ... Read More

Efektet pozitive të plazhit në shëndetin tonë

17/08/2019

Pushimet  në det, përveç relaksit dhe argëtimit që na ofrojnë, na shërbejnë edhe që të përmirësojmë disa probleme që mund të kemi me lëkurën apo ... Read More

Mamia Razije Musa ju tregon në cilin muaj duhet ta çoni beben në bregdet

24/07/2019

Mamia Razije Musa kësaj radhe ka dhënë disa këshilla për pushimet e para të bebes në bregdet.Mamia ka këshilluar prindërit që mundësisht pushimet e para ... Read More

Si ta ruajmë ngjyrën e plazhit?

29/06/2019

Dëshira për pushimet e shumëpritura nuk shoqërohet vetëm nga joshja e detit apo diellit por edhe ngjyra çokollatë e lëkurë, aq e dëshiruar nga të ... Read More

Cila është dieta më e mirë për të humbur peshën që e shtoni gjatë pushimeve

28/06/2019

Kur jemi te pushimet të gjithë kemi dëshirë që të i shijojmë sa më shumë, dhe këtu hynë edhe ushqimi, që na bënë që të ... Read More

Edy Reja: E dua një Shqipëri të ekuilibruar

13/06/2019

Gjatë ditës së sotme, italiani u nis për në Itali, për të vijuar më pas me pushimet e tij, por para se t’i hipte avionit, ... Read More

Miriami dhe Albani sjellin imazhe të reja nga pushimet përrallore

09/05/2019

22:17 | 9 Maj 2019 22:17 | 9 Maj 2019 Çifti i njohur ditë më parë filluan pushimet në një vend tropikal. Alban Skënderaj dhe ... Read More

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani shijojnë pushimet përrallore

05/05/2019

9:53 | 5 Maj 2019 09:53 | 5 Maj 2019 Alban Skënderaj ka nisur pushimet së bashku me familjen e tij. Këngëtari Alban Skërnderaj së ... Read More