Tag: pushimeve

VIP-at në plazh/ Mbesa e Sali Berishës publikon pamje nga pushimet në Lalëz, Robert Berisha “single” këtë verë

01/08/2020

1 gusht! Zyrtarisht koha e pushimeve! Temperaturat e larta të kësaj vere kanë bërë që të gjithë ti drejtohet detit. E ndër ta, janë edhe ... Read More

“Mos shikoni mediat”/ Emina Cunmulaj nis pushimet dhe jep mesazhin në rrjetet sociale

29/07/2020

Emina Çunmulaj duket se ka mundur frikën nga Koronavirus dhe ka vendosur ti dedikohet pushimeve. Në rrjetet sociale ajo ka postuar një foto buzë detit ... Read More

Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi nis pushimet në Shëngjin, ja kush e shoqëron (Foto)

20/07/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi pas ndarjes me futbollistin Eroz Grezda dhe pushimeve në Kroaci, ka zbuluar se ndodhet në Shëngjin. Tashmë nën shoqërinë e ... Read More

Realizon fotosesion e lagur në det, Rita jep lajmin e mirë për fansat

13/09/2019

18:14 | 09/13/2019 Rita Ora ka realizuar fotosesion gjatë pushimeve në Turqi. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesion që e realizoi ... Read More

Si ta menaxhoni stresin gjatë verës?

19/08/2019

Por, ato që ju bëni gjatë pushimeve apo fundjavave në plazh nuk do të thotë se ju mbajnë larg stresit. Ekspertët e Institutit të Shëndetit ... Read More

Pushimet nuk kanë të ndalur për Adelinën, ky është destinacioni i radhës për të

29/03/2019

Adelina Tahiri ka nisur pushimet e saj.Si destinacion të pushimeve, këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka zgjedhur Turqinë. Në rrjetet sociale, posaqërisht në atë Instagram, ... Read More

I ftohti rrit rrezikun e infarktit? Disa këshilla për ta shmangur

08/01/2019

Mes sporteve dimërore, afateve për të mbyllur në punë dhe pushimeve të verës dhe ushqimeve, kardiologët suedezë kanë ngritur alarmin: sulmet në zemër në dimër ... Read More

Dieta e shpejtë për këndellje nga ushqimi i festave

03/01/2019

Sa për shkak të traditës, sa për shkak të festave të dimrit dhe të pushimeve vjetore, jemi mësuar t’i barazojnë ditët e festave me një ... Read More

Sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik”

16/08/2018

16 August 2018 / 9:50 “Titaniku” sot do t’i jap fund pushimeve të gjykatës. Sot vazhdon gjykimi për mashtrim zgjedhor, ku përveç ish kryeministrit , ... Read More