Tag: pushojë

Oriola pushime me të dashurin, por nuk i ndal fotot provokuese në Instagram

31/07/2020

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse ... Read More

Rudina Magjistari niset me pushime në Turqi, por ja çudia në aeroport

14/07/2020

Rudina Magjistari ka nisur pushimet e verës. Moderatorja ka zgjedhur të pushojë jashtë vendit, por duket se ajo është çuditur teksa ka parë situatën tek ... Read More

Robert Berisha nis pushimet në Bullgari, ja kush e shoqëron

13/01/2020

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun, Robert Berisha ka vendosur të pushojë në Bullgari, pas angazhimeve me `Fetivalin e Këngës´ dhe koncerteve të ... Read More

9 arsyet pse nuk bëni gjumë të mirë

25/04/2019

Gjumi i tepërt është burim i shumë sëmundjeve. Është e rëndësishme që trupi të pushojë duke larguar në këtë mënyrë stresin dhe lodhjen. Më poshtë ... Read More

Befason Bebe Rexha, ekspozon të pasmet si asnjëherë më parë

05/01/2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka vendosur që të pushojë në ditët e para të janarit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More