Tag: pyetjeve

“Ku e ke burrin”/ Armina Mevlani flet për shtyrjen e dasmës me Shkëlzen Berishën

11/08/2020

Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj virtual përgjigjet e pyetjeve që i kanë mbërritur në Instagramin e saj. E natyrisht që nuk kishte ... Read More

A mund të infektoheni dy herë me koronavirus?

29/07/2020

Është një prej pyetjeve më të mëdha të momentit. A mund të merret vërtet Covid 19 dy herë? Shkencëtarët në fakt, nuk janë shumë të ... Read More

A e lufton uthulla Koronavirusin?

08/05/2020

Hilary Jones, mjek në Britaninë e Madhe, i është përgjigjur disa nga pyetjeve që njerëzit i kanë drejtuar lidhur me pandeminë e Koronavirusit, ndërsa tregon ... Read More

A bërtet kur bën dashuri? “Talenti im, të ha burra”: Rudina Dembacaj përgjigjet edhe për jetën intime

05/04/2020

Rudina Dembacaj është përgjigjur këtë pasdite pyetjeve në Instagram. Si gjithnjë aktorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve nga jeta private. E ashtu si ka ... Read More

Studiuesit zbulojnë nëse burrat dhe gratë mund të jenë“vetëm miq”

07/07/2019

A mundet një grua dhe burrë të jenë vetëm miq? Është njëra prej pyetjeve më të shpeshta dhe më e diskutueshme që një kohë të ... Read More

Fifi zbulon numrin e tatuazheve që ka në trup

02/05/2019

Fifi ka befasuar me përgjigjen kur u pyet se sa tatuazhe ka në trup. Fifi iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët dëshironin të ... Read More

Vazhdon djegia e pyjeve të Kosovës (Video)

10/03/2019

Djegia e pyetjeve në qytete të ndryshe të Kosovës ka vazhduar edhe gjatë 24 orëve të fundit, ku kanë qenë gjashtë raste. Sipas Policisë, mbrëmë ... Read More

Ndeshja e futbollit apo seksi – cila është më e rëndësishme për meshkujt?

15/02/2019

Shumë herë është shtruar një prej pyetjeve më interesante, e kjo ka të bëjë me atë se çfarë është më e rëndësishme për një mashkull ... Read More

Kejvina thotë se atë e kënaqin paratë, thotë se nuk tradhton

20/01/2019

Modelja dhe prezantuesja, Kejvina Kthella, ka dhënë përgjigje interesante kur iu është nënshtruar pyetjeve të pazakonta. Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermalin” që rrëmbeu vëmendjen ... Read More

Çfarë është Gruevski: I mitur, handikap, apo viktimë e dhunës seksuale?

19/11/2018

19 Nëntor 2018 / 14:57 Sot në Parlamentin e Hungarisë, gjatë pyetjeve të deputetëve, u kërkua përgjigje rreth procedurër për azil të ish kryeministrit Nikolla ... Read More

Zaev: Nga viti i ardhshëm, mjekimi pa pagesë

02/07/2018

2 July 2018 / 18:46 Kryeministri Zaev gjatë pyetjeve nga ana e deputetëve premtoi se nga 1 Janari i 2019-tës, Qeveria do të mundësojë shërim ... Read More