Tag: pyetur

Ç’kuptim ka ora 11:11?

12/10/2019

Të gjithëve na ka ndodhur të zgjohemi fiks në orën 11:11 të natës dhe kemi pyetur veten dhe të tjerët se ç’do të thotë. ndërsa ... Read More

Si të dalloni mjaltin e vërtetë nga ai me përzierës

12/10/2019

Ju ka ndodhur të gjithëve që përpara se të blini një vazo me mjaltë, të keni pyetur nëse është 100 përqind i tillë apo jo.Por ... Read More

E papritur: Neymar te Juventus, Dybala te PSG

19/08/2019

22:18 | 08/19/2019 Juventus ka pyetur PSG në lidhje me transferimin e Neymar, duke e përfshirë në marrëveshje shkëmbimi me Paulo Dybala. GlobeSport raporton se ... Read More

Thaçi për fotografinë e dyshimtë të Brovinës: Nuk jam shef i Inteligjencës

17/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pyetur lidhur me fotografinë e publikuar dje nga deputetja Flora Brovina, ku shihej të dhunohej një grua nga disa ... Read More

Ministrin Valdrin Lluka e pyesin në Zvicër për rastin e Loredanës

16/05/2019

15:54 | 16 Maj 2019 15:54 | 16 Maj 2019 Ministri kosovar Valdrin Lluka është pyetur në Zvicër për rastin e Loredana Zefit. Gjatë qëndrimit ... Read More

Kush e vrau Admir Muratajn? Flet për herë të parë Ministri i Brendshëm, Sandër Llesha

19/04/2019

  Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet se qëndroi prapa gjithë ... Read More

Valverde pyetet për Messin, përgjigja e tij është epike

19/04/2019

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka dhënë një përgjigje epike kur është pyetur për Lionel Messin. Kur të gjithë mendonin se Messi po konsumohet pasi ... Read More

Ku do të shkojnë pas zgjedhjeve kandidatët presidencial?

17/04/2019

Alsat 2019-04-17T22:25:27+02:00 Kandidatët presidencial të pyetur se çfarë do të bëhen në të ardhmen nëse nuk zgjidhen për president,  u përgjigjen të prerë se kjo ... Read More

A e dini përse unaza e martesës vendoset në dorën e majtë?

15/04/2019

Por a e keni pyetur ndonjëherë veten përse? Apo nga ka ardhur kjo traditë? Në fakt gjithçka nisi përpara se mjekësia shkencore të zbulonte sesi ... Read More

Remzie Osmani vihet në siklet përball Shyhrete Behlulit e Shkurte Fejzës

12/04/2019

Remzie Osmani është vënë në siklet kur është pyetur të zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës. Remzie Osmani ishte protagonistja e kësaj jave në ... Read More

Pogba pyetet nga gazetarët se a po transferohet te Real Madrid

11/04/2019

Paul Pogba është pyetur për Real Madridin, pas humbjes në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve nga Barcelona. Paul Pogba është ndalur për një ... Read More

Zaev: S`jam Tito, jam Zoran Zaev nga fshati Murtino

11/04/2019

Alsat 2019-04-11T14:17:36+02:00 I pyetur nga gazetarët për krahasimin e kryeministrit Zoran Zaev me Josip Broz Titon, drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski ... Read More