Tag: qarkullon

Vjonjatët nuk i tremben koronavirusit/ Stafi mjekësor ia merr valles  me “Qyqek”

26/03/2020

Një video vërtet motivuse po qarkullon në rrjetet sociale ditët e fundit. Ndonëse vendi është përfshirë nga ankthi dhe frika e Koronavirusit, në Vlorë e ... Read More

Simptomat e meningjitit: Mjekët tregojnë shenjat që nuk duhen neglizhuar

15/01/2020

Në Shqipëri dyshohet se po qarkullon bakteri që shkakton sëmundjen e meningokoksemisë. Një rast i konfirmuar dhe dy të dyshuar me këtë sëmundje këtë periudhë ... Read More

Dhunohet Trejsi Sejdini? Dalin pamjet, ku dy të rinj e qëllojnë brenda mjetit luksoz

14/01/2020

Një video e publikuar ditën e djeshme po qarkullon në mediat sociale, ku shfaqen dy presona të maskuar, që dhunojnë dikë brenda një makine luksoze. ... Read More

Zbulohet diçka që ka tmerruar rrjetin: Greta Thunberg vjen nga e shkuara për të na shpëtuar

20/11/2019

Pasi në internet po qarkullon një foto e një vajze që i ngjan shumë Greta Thunberg, e bërë 121 vite më parë, Konspiracionistët janë të ... Read More

Kështu dukej Arbenita para se të lidhej me Feron 

03/04/2019

Po qarkullon një foto e Arbenitës e cila është realizuar vite më parë. Në media është duke qarkulluar një foto e vjetër e të dashurës ... Read More

Reagimi i FFK-së për foton e Gramoz Vokrrit me Bekim Haxhiun dhe Tahir Batatinën

28/03/2019

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi, në të cilën shihen së bashku grup[i i të pakënaqurve me kryetarin e FFK-së, Agim Ademi, në prag ... Read More

Diçka po zihet në prag të Kuvendit të FFK-së!

28/03/2019

Sot mbahet Kuvendi i Rregullt i Punës i FFK-së, ndërkohë në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku shihen bashkë grupi i të pakënaqurve me ... Read More

E konfirmojnë edhe Kim Kardashian e Kanye West: Ne do të bëhemi edhe me një fëmijë

09/02/2019

Ka tash e sa muaj që në media ndërkombëtare qarkullon lajmi se Kim Kardashian dhe Kanye West, do të bëhen prindër për herë të katërt. ... Read More

Bes Kallaku ua gjen “sozitë” të famshmëve shqiptarë

22/01/2019

Ka disa javë që në rrjetet sociale qarkullon sfida virale “10 Years Challenge”, e cila sfidon personazhet në publikimin e fotografive të vjetra, të realizuara ... Read More

Një qytetar publikon pamjet, thotë se i moshuari nuk mori për orë të tëra trajtimin në Emergjencën e QKUK-së (Video)

17/01/2019

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, një i moshuar shihet një nga hollet e Emergjencës së QKUK-së në Prishtinë, në një gjende ... Read More