Tag: qëndrojnë

Është zbuluar përse disa njerëz nuk shtojnë peshë, edhe pse hanë kurdo që u bie në mend

24/09/2019

Të jesh i hajthëm është e shkruar në ADN-në tuaj dhe shumica e njerëzve mund të qëndrojnë të hajthëm gjatë gjithë jetës pa përpjekje dhe ... Read More

Protesta e opozitës në Tiranë: Ambasada e ShBA-së u bën thirrje protestuesve të qëndrojnë larg dhunës

25/05/2019

Ambasada Amerikane në Tiranë u ka bërë thirrje pjesëmarrësve në protestën e sotme që të qëndrojnë larg dhunës. “Shtetet e Bashkuara respektojnë të drejtën demokratike ... Read More

Kosnett: Serbët të qëndrojnë në Kosovë dhe të kontribuojnë në të ardhmen e saj

01/05/2019

Ambasadori amerikan, Philip Kosnett, ka theksuar se serbët duhet të vazhdojnë të qëndrojnë në Kosovë dhe bashkë më komunitetet e tjera të punojnë në paqe. ... Read More

Këshillat që iu ndihmojnë të zgjoheni herët në mëngjes

01/05/2019

Tipat e njerëzve që pëlqejnë të qëndrojnë deri natën vonë, e kanë më të vështirë të zgjohen në mëngjes. Megjithëse shumë prej nesh e konsiderojnë ... Read More

Haradinaj: NATO bombardoi qëllimisht kazermën e UÇK-së në Koshare (Video)

19/04/2019

Ish-komandanti në Betejën e Koshares, Nasim Haradinaj ka thënë se nuk qëndrojnë ato që ka thënë Hisen Berisha se sulmet e NATO-s në kazermën e ... Read More

“Neymar dhe Mbappe do të qëndrojnë te PSG”

13/04/2019

Julian Draxler beson se Neymar dhe Kylian Mbappe do të qëndrojnë te PSG, pas shumë spekulimeve mbi të ardhmen e tyre. Të dy lojtarët e ... Read More

Belegu: Amerikanëve u mbeti hatri pse Haradinaj nuk shkoi në Senat (Video)

12/04/2019

Këshilltari i kryeministrit Haradinaj, Eroll Belegu ka thënë se nuk qëndrojnë ato që thuhen se Haradinaj është injoruar gjatë vizitës në Amerikë. Belegu, në “Dossier ... Read More

Mësohet se me kë prej estradës shqiptare u takua mbrëmë babai i Ritës

11/04/2019

Prindërit e Ritës po qëndrojnë në Kosovë së bashku me vajzën e tyre. Këngëtarja Rita Ora po qëndron në Kosovë në kuadër të një misioni ... Read More

Ismaili: Po i vëmë bazat e operimeve në zemër për fëmijët edhe në QKUK

20/03/2019

Kardiokirurgë nga Italia po qëndrojnë këto ditë në Prishtinë dhe, bashkë me kardiokirurgë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, po operojnë fëmijët me probleme në ... Read More

Kardiokirurgët italianë operojnë fëmijët kosovarë me probleme të zemrës

19/03/2019

Kardiokirurgë nga Italia po qëndrojnë këto ditë në Prishtinë dhe, bashkë me kardiokirurgë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, po operojnë fëmijët me probleme në ... Read More

Zbulim sensacional: Është zbuluar ilaçi i cili u ndihmon meshkujve të bëjnë dashuri katër herë më gjatë!

07/02/2019

Ilaçi i ri revolucionar do të mund t’u ndihmojë meshkujve që të qëndrojnë më gjatë në krevat Ekspertët e mjekësisë aktualisht po studiojnë kligosibanin, i ... Read More

Marotta qetëson tifozët rreth rinovimit të Icardit: Të dy palët dëshirojnë të vazhdojnë së bashku

14/01/2019

Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, i ka kërkuar tifozëve të qëndrojnë të qet rreth të ardhmes së Mauro Icardit. Italiani ka siguruar tifozët se lojtari ... Read More