Tag: qenë

I vëllai iu infektua me COVID-19, Turjan Hysko publikon rezultatin e tamponit: Nuk ma merrte mendja…

05/08/2020

Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit të COVID-19. Ka qenë i vëllai Turjan Hysko, i cili ka dhënë lajmin e mirë se ... Read More

Disa arsye se përse nuk duhet të flini përmbys

29/07/2020

Një ndër sekretet për të qenë në formë dhe për ta përballuar më mirë ditën është një pushim i mirë dhe një gjumë i qetë. ... Read More

Rrëfimi i ish-pacientit me COVID-19/ Realiteti në spital krejt ndryshe nga ai në media, qetësi e profesionalizëm nga stafi mjekësor

25/07/2020

TIRANË, 24 korrik/ATSH/ Shkëlqim Kelo, një qytetar i cili ka qenë i prekur nga COVID-19, por që tashmë fatmirësisht është shëruar nga koronavirusi, tregon eksperiencën ... Read More

Mozzik flet për ndarjen nga Loredana: Nuk ndihem fajtor për asnjë vendim që kam marrë, Hana do rritet dhe do e kuptojë

24/07/2020

Mozzik dhe Loredana kanë qenë një ndër dyshet më të përfolur pas ndarjes së tyre, për të cilën reperi është shprehur se çdo gjë mes ... Read More

Gigi Hadid  zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (Foto)

17/07/2020

Shtatzania e modeles së njohur Gigi Hadid ka qenë shumë e komentuar në rrjete sociale, pasi ajo nuk ndante në rrjetet sociale asnjë  foto me ... Read More

U infektua nga COVID-19, flet aktori i njohur: Virus më ka goditur rëndë sistemin nervor

14/07/2020

Aktori Idris Elba ka qenë një ndër yjet e parë që ka zbuluar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Pasi aktori është shëruar plotësisht gjatë ... Read More

“Jam ende e dashuruar”/ Dafina Zeqiri flet për Dj Geek

14/07/2020

Dafina Zeqiri është ende e dashuruar me Dj Geek. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka pohuar këtë fakt, ndonëse çifti i ka dhënë fund ... Read More

Pas mbylljes së lokaleve, 53-vjeçari ndërton një kafene në oborrin e shtëpisë

11/07/2020

Karantina ka qenë e vështirë për shumicat e njerëzve në botë. Kishte nga ata që nuk mund ta përballonin dot mbylljen, pasi ishin mësuar gjatë ... Read More

Gjërat që duhet të dini, për të patur mirë me vjehrrën

09/07/2020

Gjithmonë marrëd.hënia vjehrrë-nuse ka qenë e disku.tueshme. Ekspertët kanë veçuar disa gjëra që duhet të dini në rastet se nuk shkoni mirë me vjehrrën tuaj: ... Read More

Stresi konfirmon pajtimin me Keisin dhe poston foto me vjehrrën

08/07/2020

Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë kryefjala e mediave rozë. Çifti është ndarë dhe bashkuar shumë shpesh. Vetëm pak kohë më parë Keisi bëri ... Read More

Majk rrëfen për depresionin gjatë karantinës: Vetëm lajme të këqija, kemi humbur shumë

08/07/2020

Këtë të martë në “Edicioni Veror 2020”, ka qenë i ftuar Majk. Nga Dhërmiu ku është duke pushuar ai ka folur për depresionin gjatë periudhës ... Read More

“Vajzave të talentuara u vinte stërkëmbçin”, Evis Mula: Arbana Osmani u tmerrua se…

06/07/2020

Këngëtarja dhe sopranoja e njohur, Evis Mula mëngjesin e kësaj të hëne ka qenë e ftuar në emisionin “Ëake up”, me Isli Islamin dhe Ori ... Read More