Tag: qershor

Revista franceze flet për momentin e sikletshëm që Heidi përjetoi në festivalin e Cannes

17/06/2019

21:22 | 17 Qershor 2019 21:22 | 17 Qershor 2019 Paraqitja e modeles kishte bërë bujë në media. Heidi Lushtaku muajin e kaluar ishte prezentë ... Read More

Rrahmani pranë kalimit te gjiganti i Evropës

17/06/2019

21:11 | 17 Qershor 2019 21:11 | 17 Qershor 2019 Amir Rrahmani është afër kalimit te gjiganti belg, Standard Liege. Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, ... Read More

ZYRTARE: Përforcohet FC Prishtina

17/06/2019

20:44 | 17 Qershor 2019 20:44 | 17 Qershor 2019 Tun Bardhoku është përforcimi i radhës i FC Prishtinës. Nënkampionët e Kosovës, përmes faqes zyrtare ... Read More

Liga e Evropës: FC Prishtina njeh kundërshtarët e mundshëm

17/06/2019

20:23 | 17 Qershor 2019 20:23 | 17 Qershor 2019 FC Prishtina ka njohur kundërshtarët e mundshëm në Ligën e Evropës. Nënkampionët, edhe këtë vit ... Read More

Coutinho nuk transferohet te Man Utd, kjo është arsyeja

17/06/2019

20:08 | 17 Qershor 2019 20:08 | 17 Qershor 2019 Philippe Coutinho nuk e ka gjetur veten te Barcelona që nga koha kur u transferua ... Read More

Roberti e Mimoza lansojnë ‘Krejt i boj’

17/06/2019

19:56 | 17 Qershor 2019 19:56 | 17 Qershor 2019 Robert Berisha dhe Mimoza Shkodra janë bërë bashkë për një duet muzikor. Robert Berisha dhe ... Read More

Mosha është vetëm një numër për Nicole Scherzinger

17/06/2019

19:40 | 17 Qershor 2019 19:40 | 17 Qershor 2019 Nicole Scherzinger po i kalon pushimet në Capri të Italisë. Nicole Scherzinger ka publikuar disa ... Read More

Reagimi i fëmijëve kur shohin Feron fascinon reperin

17/06/2019

19:22 | 17 Qershor 2019 19:22 | 17 Qershor 2019 Fero sot ka ndarë një moment të ëmbël me një grup fëmijësh. Fero është një ... Read More

Gary Cahill befason të gjithë, transferohet në Serie A

17/06/2019

18:57 | 17 Qershor 2019 18:57 | 17 Qershor 2019 Gary Cahill mund t’i bashkohet Antonio Contes te Inter Mbrojtësi anglez është pa skuadër pas ... Read More

Tayna sjell fotografi nga palestra bashkë me Granit Xhakën

17/06/2019

18:43 | 17 Qershor 2019 18:43 | 17 Qershor 2019 Tayna ka takuar Granit Xhakën në një palestër. Tayna dhe Granit Xhaka janë dy emra ... Read More

E papritur: Liverpool shfaqet si favorit për të nënshkruar me Mbappen

17/06/2019

18:42 | 17 Qershor 2019 18:42 | 17 Qershor 2019 Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi ka siguruar të gjithë se Kylian Mbappe do ... Read More

Chelsea i përgjigjet Barcës dhe Atleticos për Willian

17/06/2019

18:19 | 17 Qershor 2019 18:19 | 17 Qershor 2019 Chelsea raportohet se ka refuzuar një ofertë prej 35 milionë funte prej Barcelonës dhe Atletico ... Read More