Tag: qershor

Italia vendos se “me cilën orë do të vazhdojë”

20/11/2019

Por qeveria italiane ka depozituar në qershor në Bruksel një kërkesë zyrtare për të mbajtur të paprekur situatën aktuale, pa ndryshime. Sipas Corriere Della Sera, ... Read More

ZYRTARE: Manolas lë Romën për Napolin

01/07/2019

23:51 | 30 Qershor 2019 23:51 | 30 Qershor 2019 Napoli ka blerë zyrtarisht mbrojtësin e Romës Kostas Manolas për 34 milionë euro plus bonuse ... Read More

Dhurata Dora ‘çmend’ të pranishmit në ‘Alba Festival’

30/06/2019

23:08 | 30 Qershor 2019 23:08 | 30 Qershor 2019 Edhe Dhurata Dora ishte e pranishme në festivalin madhështor. Artistët shqiptar po zbavitin publikun në ... Read More

Kevin Durant befason me skuadrën e re

30/06/2019

23:13 | 30 Qershor 2019 23:13 | 30 Qershor 2019 Basketbollisti që ka marrë më shumë vëmendje në afatin kalimtar në NBA, që hapet pas ... Read More

Egjipti kalon në fazën tjetër, Salah shënon nga gjuajtja e lirë

30/06/2019

22:51 | 30 Qershor 2019 22:51 | 30 Qershor 2019 Ashtu siç pritej, Egjipti e ka kaluar me mjaft lehtësi fazën e grupeve në Kupën ... Read More

Luana Vjollca nuk kursen rrobat futet me to në pishinë

30/06/2019

22:35 | 30 Qershor 2019 22:35 | 30 Qershor 2019 Luana Vjollca duket se ka filluar xhirimet për klipin e ri. Luana Vjollca ditë më ... Read More

Euro U21, Spanja mund Gjermaninë dhe shpallet kampion

30/06/2019

22:34 | 30 Qershor 2019 22:34 | 30 Qershor 2019 Spanja ka arritur të shpallet kampion i Evropës për herë të pestë në histori për ... Read More

Ledri Vula takon Rita Orën para festivalit në Zurich

30/06/2019

22:17 | 30 Qershor 2019 22:17 | 30 Qershor 2019 Ledri Vula ka publikuar një fotografi me Ritën. Rita Ora dhe Ledri Vula do të ... Read More

ZYRTARE: E ardhmja e Durant do merret vesh në Instagram

30/06/2019

22:07 | 30 Qershor 2019 22:07 | 30 Qershor 2019 Bota e NBA do të futet në një aventurë të madhe sonte me fillim nga ... Read More

Publiku nuk di të ‘ngopet’ me performancën e Elvanës në ‘Alba Festival’

30/06/2019

21:51 | 30 Qershor 2019 21:51 | 30 Qershor 2019 Elvana Gjata ka ‘elektrizuar’ publikun me paraqitjen e saj në Zurich. Në ‘Alba Festival’ që ... Read More

Afrona Dika zbulon datën e martesës

30/06/2019

21:29 | 30 Qershor 2019 21:29 | 30 Qershor 2019 Afrona Dika dhe Blero do të martohen këtë vit. Afrona Dika javë më parë kishte ... Read More

Reali kërkon që tre ndeshjet e para t’i luajë larg ‘Bernabeut’

30/06/2019

21:40 | 30 Qershor 2019 21:40 | 30 Qershor 2019 Real Madrid ka bërë kërkesë te La Liga që të luajë tre ndeshjet e para ... Read More