Tag: radarin

U shkarkua nga Prishtina, Mirel Josa kërkohet nga Shkëndija

06/09/2019

14:24 | 09/06/2019 Trajneri i njohur nga Shqipëria, Mirel Josa ka përfunduar në radarin e klubit të madh shqiptar nga Maqedonia, Shkëndija, të cilët janë ... Read More

Inter i bashkohet garës për Ziyech

22/04/2019

Ylli i Ajax Amsterdam, Hakim Ziyech ka përfunduar në radarin e shumë gjigantëve të futbollit evropian. Pas paraqitjeve fenomenale me skuadrën e Ajax, si në ... Read More

Milani konsideron transferimin e Cucurellas

04/03/2019

Talenti i madh spanjoll, Marc Cucurella ka përfunduar në radarin e gjigantit italian, Milanit. Cucurella është momentalisht i huazuar te Eibari nga Barcelona, ku po ... Read More

Lewandowski në radarin e Interit

01/03/2019

Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski ka përfunduar në radarin e klubit italian, Interit, të cilët e shohin si zëvendësues të Mauro Icardit. Icardi mendohet ... Read More

Milani vihet pas Bruno Fernandesit

22/02/2019

Mesfushori i ri portugez, Bruno Fernandes ka përfunduar në radarin e Milanit. Rossonerët janë të interesuar të përforcojnë edhe më shumë skuadrën e tyre për ... Read More

Ardian Ismajli në radarin e Shakhtar Donetsk

12/02/2019

Mbrojtësi i Hajduk Split, Ardian Ismajli, pas lojërave të mira ka rënë në radarin e gjigantit ukrainas dhe evropian, Shaktar Donetsk. Skautët e klubit ukrainas ... Read More

Barcelona interesohet për Tielemansin

28/01/2019

Mesfushori belg i Monacos, Youri Tielemans ka përfunduar në radarin e gjigantit spanjoll, Barcelonës. Sipas mediumit Niewsblad, Barcelona është një nga klubet e interesuara në ... Read More

Ajaxi synon Meritan Shabanin si zëvendësues të De Jongut

24/01/2019

Ylli i Bayern Munichut me prejardhje shqiptare, Meritan Shabani ka përfunduar në radarin e klubit të madh holandez, Ajax. Skuadra holandez ka rënë dakord të ... Read More

West Hami dhe Evertoni duan Gagliardinin

18/01/2019

Mesfushori i Interit, Roberto Gagliardini ka përfunduar në radarin e skuadrave angleze të Ligës Premier. Gagliardini u transferua te Interi nga Atalanta në afatin kalimtar ... Read More

Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për belgun

14/01/2019

Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Carrasco ka luftuar për t’u përshtatur me jetën në ... Read More

Crystal Palace dhe Fenerbahce kërkojnë Kasamin

06/01/2019

Pajtim Kasami ka përfunduar në radarin e skuadrës angleze, Crystal Palace dhe asaj turke, Fenerbahce. Ish-mesfushori i Fulhamit dhe Olympiacos, Pajtim Kasami, është subjekt transferimeve ... Read More

Reali shfaq interesim për Militaon e Portos

06/01/2019

Mbrojtësi i Portos, Eder Militao, është lojtari i fundit që e gjen vetën në radarin e Real Madridit teksa ai vazhdon të impresionojë të gjithë ... Read More