Tag: radhazi

Telefonat më të shitur të 2019-s

30/12/2019

Telefoni i mençur iPhone XR, prodhim i Apple, është për të katërtin tremujor radhazi, smartfoni më i shitur në botë. Në tremujorin e tretë, iPhone ... Read More

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

12/06/2019

10:24 | 12 Qershor 2019 10:24 | 12 Qershor 2019 Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për ... Read More

Juventus fiton ndaj Milan, Kean përsëri protagonist

06/04/2019

Skuadra e Milanos ka dështuar te gjejë fitoren për tri ndeshje radhazi në kuadër të Serie A. Sot lojtarët e Gennaro Gattuso  kanë pësuar me ... Read More

Prishtina e pamposhtur këtë sezon, fiton edhe ndaj kampionit në fuqi

30/03/2019

Prishtina ka arritur të sigurojë fitoren e 25-të radhazi nga po aq ndeshje të zhvilluara këtë sezon.Sonte, Bashkimi e priti Prishtinën në shtëpi dhe pësoi ... Read More

Ylli triumfon ndaj Prizrenit, siguron fitoren e pestë radhazi

30/03/2019

Ylli ka arritur ta sigurojë fitoren e pestë radhazi në ndeshjen kundër Prizrenit, të vlefshme për Superligën e Kosovës në basketboll.Xhiroja e 25-të e Superligës ... Read More

Tahiri: Seancat e jashtëzakonshme pa rezultate, tregojnë që Kuvendi është në bllokadë

13/03/2019

Kuvendi i Kosovës për dy ditë radhazi ka mbajtur dy seanca të jashtëzakonshme. Dje Kuvendi mbajti seancë të jashtëzakonshme me lidhur me vendimet e Qeverisë ... Read More

Drita nuk ndalet, Nwabueze vendimtar ndaj Ferizajt

09/03/2019

Drita ka marrë fitoren e tretë radhazi, ku para adhuruesve të vet ka mposhtur Ferizajn 1-0. Drita e filloi më mirë takimin ku në minutën ... Read More

Derbi mes Prishtinës dhe Feronikelit përfundon baras

06/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Pas katër fitoreve radhazi Feronikeli ndalet nga Prishtina me rezultat 1-1 në ndeshjen në kuadër të derbit ... Read More

Milan-Sassuolo: Formacionet zyrtare, Gattuso në kërkim të fitores së katër radhës

02/03/2019

Milani është në kërkim të fitores së katër radhazi në Serie A, por që ta arrijë këtë duhet të fitojë kundër Sassuolos që nuk di ... Read More

Pique: Rekordi i Barcelonës në Copa del Rey nuk mund të përsëritet nga askush

28/02/2019

Gerard Pique nuk beson se rekordi i Barcelonës për gjashtë finale radhazi të Copa del Rey do të përsëritet pas triumfit të tyre në El ... Read More

Opozita proteston sot para Kuvendit të Shqipërisë, Policia me masa të shumta

21/02/2019

Opozita në Shqipëri do të protestojë sot para Kuvendit, protesta e dytë radhazi kjo pas tubimit masiv të 16 shkurtit para Kryeministrisë. Të mërkurën gati ... Read More

Inter 2-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, Perisic më i miri

17/02/2019

Interi regjistroi fiton e dytë radhazi në Serie A, këtë herë ndaj Sampdrorias në Giuseppe Meazzan me rezultat 2-1. Golat për zikaltrit i shënuan Danilo ... Read More