Tag: radhës

Jo vetëm Partizani, FIFA i bllokon merkaton edhe Kukësit, klubi apelon në CAS

31/07/2020

Pas Partizanit, Kukësi bëhet skuadra e radhës në Superligë cilës FIFA i bllokon merkaton. Qeveria e futbollit europian i ka pezulluar merkaton klubin verilindor për ... Read More

“Vendimi për ndeshjen Bylis-Tirana do të merret pas datës 22 korrik”, kryetari i Komisionit të Etikës: Për hetim penal…

14/07/2020

Kryetari i Komisionit të Etikës Fatmir Braka deklaroi se seanca e radhës në lidhje me hetimin për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë ... Read More

Luana Vjollca gati për dasmën me Krenar Çoçajn

01/02/2020

Pas njohjes së familjeve dhe raportit të rregulluar me Getoarin, dyshja merr hapin e radhës – Çifti  bashkëjetesë mes Tiranës dhe Prishtinës Luana Vjollca dhe ... Read More

I rritet vlera edhe Vedat Muriqit

04/01/2020

8:46 | 4 Janar 2020 08:46 | 4 Janar 2020 Vedat Muriqi është lojtari i radhës i Kombëtares së Kosovës që ka pësuar rritje të ... Read More

Voca mund të ndërrojë skuadër, po kërkohet nga Galatasaray

02/01/2020

14:44 | 01/02/2020 Idriz Voca mund jetë lojtari i radhës i Kombëtares së Kosovës që transferohet te Galatasaray. Mesfushori i Kosovës që paraqitet në radhët ... Read More

Formacionet zyrtare: Lazio – Genoa

29/09/2019

Lazio synon tri pikët në ndeshjen e radhës në Serie A, në ndeshjen që luan para tifozëve të vet, raporton lajmi.net. Genoa do të jetë ... Read More

Projekti rekrutimi i vajzave në futboll, Malisheva vatër e talenteve

20/06/2019

21:09 | 20 Qershor 2019 21:09 | 20 Qershor 2019 Malisheva ka qenë stacioni i radhës i karvanit të turneve “Ti mund ta bësh – ... Read More

Majk po e gëzon suksesin e këngës së fundit me këtë postim

31/05/2019

8:58 | 31 Maj 2019 08:58 | 31 Maj 2019 ‘Vamos’ po del të jetë hiti i radhës nga BabaStars. Dita më parë Babastars realizuan ... Read More

Limaj në Malishevë: Nisma është rritur, po kalon në një nivel tjetër zhvillimi

24/05/2019

Nisma Socialdemokrate, dega në Malishevë, ka mbajtur mbledhjen e radhës së Kryesisë. Në këtë mbledhje ishte prezent edhe kryetari i këtij subjekti, Fatmir Limaj. Ky ... Read More

Meta organizon në Tiranë Samitin e Liderëve të Procesit të Brdo-Brijunit

04/05/2019

Më 8-9 maj 2019, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, organizon në Tiranë Samitin e radhës së Liderëve të Procesit të Brdo-Brijunit. Ky proces është një ... Read More

KQZ-ja miratoi dizajnin e fletëvotimeve për zgjedhjet e 19 majit

03/05/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës, të kryesuar nga kryetarja, Valdete Daka. Në këtë mbledhje, KQZ mori disa vendime në kuadër të procesit ... Read More

Tyson Fury zbulon datat për dy duelet e radhës, ka një pikëpyetje për tifozët

02/05/2019

Tyson Fury zbulon datat për dy duelet e radhës, ka një pikëpyetje për tifozët Boksieri britanik, Tyson Fury, ka zbuluar datat për dy duelet e ... Read More