Tag: Raportet

Galaxy Fold mund të ri-lansohet më 6 shtator

31/08/2019

Raportet sugjeruan që pajisja  do të lansohet rreth kohës kur iPhone-et e ri do të shpalleshin, por ky spekulim ishte i gabuar, sipas këtij raporti ... Read More

Nora flet për herë të parë për raportin me Tunën

09/06/2019

08:46 | 06/09/2019 Nora ka folur si rrallë herë për raportet që ka me Tunën. Këngëtarja Nora Istrefi së fundmi ka qenë mysafire në ‘Xing’, ... Read More

Haradinaj: Raportet me Amerikën të mira si kurrë më parë, mund ta vizitoj brenda javës (Video)

15/05/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se raportet e Kosovës me Amerikën janë më të mira se asnjëherë më parë. Haradinaj, në “Debat Plus” në RTV ... Read More

Genc Prelvukaj probleme me prindërit e Eni Koçit? Kështu qëndron e vërteta

13/05/2019

12:37 | 13 Maj 2019 12:37 | 13 Maj 2019 U zbulua më në fund e vërteta lidhur me raportet e Genc Prelvukajt dhe familjes ... Read More

Albin Kurti tregon se pse nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës

25/04/2019

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, duke folur për raportet me LDK-në, ka treguar për marrëdhëniet dhe për qëndrimin e tij për presidentin Ibrahim Rugova. Kurti ... Read More

Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 

17/04/2019

Oriola Marashi duket seksi veç me të brendshme në videon e publikuar në Instagram. Prishi raportet me Noizyn dhe u largua nga OTR, mirëpo Oriola ... Read More

Ndoshta ju ka ikur: Momenti kur Icardi përplaset me Spallettin

04/04/2019

Pavarësisht rikthimit në formacionin startues, raportet mes Mauro Icardit dhe trajnerit Luciano Spalletti, lënë për të dëshiruar. Sulmuesi argjentinas pa veten në formacionin startues të ... Read More

Osmani: Presim rekomandim të pastër Kristal

31/03/2019

Alsat 2019-03-31T15:05:03+02:00 Presim ta marrim njërin nga raportet më të mira të Komisionit Evropian nga të tjerat deri tani dhe do të marrim rekomandim të ... Read More

Tërmkolli: Taksa nuk prishi veç raportet mes Presidentit dhe Kryeministrit, por zbehu raportet tona me SHBA-në (Video)

11/03/2019

Ish-deputetja Melihate Tërmkolli, nga LDK, ka thënë se është e qartë që raportet e vendit tonë me SHBA-në janë përkeqësuar. Tërmkolli, në emisionin “Përballje” me ... Read More

​SBASHK-u nuk i zëvendëson orët e humbura në grevë – sot nuk është mbajtur mësimi në shkolla

09/03/2019

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës ka njoftuar se nga raportet e arritura nga komunat e Kosovës vërehet se shumica absolute ... Read More

Rifat Jashari fton për unitet: Për hir të Zotit dhe pasardhësve tanë, ta ruajmë shtetin dhe pavarësinë tonë

06/03/2019

Lufta e Adem Jasharit qartësoi si asnjëherë më parë raportet me Serbinë, duke paraqitur në mënyrën më të mirë fundin e regjimit serb dhe të ... Read More

“Liri”, Icardi në Instagram me mesazh drejt Interit? Postimi pëlqehet nga Cancelo

27/02/2019

Raportet mes Interit dhe Mauro Icardit jo vetëm se nuk janë përmirësuar, por duket se janë duke u prishur edhe më shumë. Lojtari tashmë e ... Read More