Tag: raportohet

Man Utd i cakton çmimin Smallingut

31/10/2019

15:57 | 10/31/2019 Roma raportohet se ka paraqitur ofertën e tyre të parë në vlerë prej 10 milionë euro për mbrojtësin Chris Smalling, me Manchester ... Read More

Studentja e Filologjisë i ka bërë 15 operime për buzë më të mira

22/09/2019

22-vjeçarja Andrea Emilova Ivanova, nga Sofja, Bullgari, raportohet se ka shpenzuar mijëra para në mbushës të buzëve, pasi i është nënshtruar 15 procedurave. Dhe ajo ... Read More

Ylli i futbollit ëndërron të luajë me Ronaldon te Juventusi

23/05/2019

14:39 | 23 Maj 2019 14:39 | 23 Maj 2019 Gonzalo Higuain raportohet se ëndërron t’i bashkohet Cristiano Ronaldos dhe Maurizio Sarrit te Juventus në ... Read More

Itali, kapet hashash me vlerë 50 milionë euro në një varkë

18/05/2019

Një varkë me 5.4 ton hashash është kapur në Kanalin e Sicilisë. Droga raportohet se ka një vlerë rreth 50 milionë euro. Kontrolli i anijes ... Read More

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

14/05/2019

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit ... Read More

Huawei hyn në botën e televizorëve

03/05/2019

Raportohet se Huawei është duke ndërtuar një televizor 5G 8K të cilin do ta prezantojë drejt fundit të vitit sipas Nikkei Asian Review. Gjigandi Kinez ... Read More

Juve ‘dobëson’ Inter, kërkon me çdo kusht transferimin e Icardit

03/05/2019

Mauro Icardi mbetet emri i ‘nxehtë’ te skuadra e Interit. Në Itali raportohet se Inter dhe Juventus kanë nisur bisedimet për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. ... Read More

Interi shënjestron mbrojtësin shqiptar

02/05/2019

Interi raportohet se është i interesuar për shërbimet e mbrojtësit të djathtë të Napolit, Elseid Hysaj. Sipas Inter News, ‘Nerazzurri’ kanë vënë si objektiv kryesor ... Read More

Hazard arrin marrëveshje me Dortmund

28/04/2019

Ylli i Bundesligës, Thorgan Hazard, raportohet të ketë arritur marrëvehsje me skuadrën e Borussia Dortmund. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Borussia Monchengladbach, me të ... Read More

Policia jep detaje për shembjen e një objekti në Fushë Kosovë

23/04/2019

Raportohet se gjatë kryerjes së punimeve në një ndërtesë, është rrëzuar pllaka e betonit në të cilën ishin duke punuar disa punëtorë. Sipas raportit të ... Read More

Vdekje e dyshimtë në Rahovec

21/04/2019

Raportohet se në Qendra Emergjente në Prizren nga familjarët e tij nga Rahoveci është sjellë viktima mashkull. Sipas njoftimit, viktima pas një kohe ka ndërruar ... Read More

Stedeniçan, nuk votohet në një qendër votimi/Video

21/04/2019

Në Studeniçan nuk do të votohet në një qendër votimi, ndërkohë që raportohet edhe për dalje të ulet të qytetarëve në të gjitha vendvotimet. https://www.youtube.com/watch?v=YeO-kDUkvBg ... Read More