Tag: raportoi

Të hyrat e Xiaomit u rritën 27 për qind në çerekun e parë të 2019-ës

20/05/2019

Prodhuesi kinez i telefonave të mençur, Xiaomi, raportoi shifra pozitive të shitjeve për çerekun e parë të vitit 2019. Besohet që ky rezultat është ndihmuar ... Read More

Rritet numri i përdoruesve të Twitter

24/04/2019

Aksionet e rrjetit social Twitter u rritën me 17% ditën e sotme pasi firma raportoi rritjen e numrit të përdoruesve dhe të të ardhurave. Kompania ... Read More

74 vjeçari rrah gruan e tij, kërkohet nga policia

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T14:35:03+02:00 Dje në orën 15:00 në SPB-Veles, S.S. 49 vjeç nga Velesi raportoi se të njëjtën ditë rreth orës 14:50 në shtëpinë e prindërve ... Read More

Ndikimi rus në Shqipëri, dyshime për një skenar të ngjashëm me Velesin

12/03/2019

Televizioni Top Channel të hënën ka dhënë disa detaje nga ajo çfarë raportoi kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo, në Komisionin parlamentar të Sigurisë ... Read More

Gjendet një mjet shpërthyes në Hanin e Elezit

06/03/2019

18 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Policia raportoi për një mjet të dyshuar shpërthyes në fshatin Pustenik të Hanit të Elezit, për çfarë ... Read More

Hoxha raportoi në Komisionin parlamentar: Nuk kemi humbur asnjë cent nga fondet IPA

04/03/2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, raportoi para Komisionit të përhershëm parlamentar për Integrime Evropiane, ku prezantoi Zbatimin e Planit Kombëtar për Zbatimin e MSA-së ... Read More

​Vjedhje e rëndë në Ferizaj

27/02/2019

Mbrëmjen e së martës, Policia në Ferizaj raportoi një vjedhje të rëndë në këtë qytet. Sipas raportit policor, thuhet se viktima mashkull ka raportuar se ... Read More

​Vidhet koka e mumies 800-vjeçare

26/02/2019

Kohët e fundit në Irlandë hajdutët nuk po kursejnë as mumiet. Policia raportoi se është vandalizuar një dhomë e nëndheshme në një kishë në Dublin ... Read More