Tag: raporton

Pse Turqia s’ka asnjë rast me coronavirusin?

10/03/2020

Daily Sabah raporton se rreth 26 shtete kanë kontaktuar autoritetet turke përmes ambasadave respektie në Ankara ose përmes ministrive të tyre të Shëndetësisë, për të ... Read More

Milan: Rikthehet Silva, largohet Cutrone

22/06/2019

09:10 | 06/22/2019 Sky Sport Italia raporton se Milan mund të mbajë në skuadër Davide Calabrian dhe Suson, ndërsa Andre Silvas do t’i jepet një ... Read More

Gjiganti italian transferon James Rodriguez

18/06/2019

18:16 | 06/18/2019 ESPN Kolumbia raporton se James Rodriguez do të jetë lojtar i Napolit. Edicioni kolumbian i ESPN, gjatë të martës ka bërë të ... Read More

Vuçiq thotë se nëse nuk do të ketë kompromis për Kosovën, shqiptarët do të sulmojnë serbët

27/05/2019

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, në seancën e sotme të Parlamentit të Serbisë ku po raporton për Kosovën, tha se nëse Kosova e shfuqizon taksën, ai ... Read More

Gjendet bunkeri me armatim në Begracë (Foto)

24/05/2019

Policia raporton se dje në fshatin Begracë të Kaçanikut janë gjetur 25 granata dore, 11 mina anti-këmbësorike, 3 detonator dhe një ndezës hundor për mortajë ... Read More

Pas akuzave se do përjashtohen nga Liga e Kampionëve, reagon Man City

16/05/2019

11:40 | 16 Maj 2019 11:40 | 16 Maj 2019 New York Times ka publikuar një artikull ku raporton se UEFA do të përjashtojë Manchester ... Read More

Skenderaj, arrestohet një person pasi sulmoi me thikë një person

11/05/2019

Policia raporton se në Skenderaj dje ka arrestuar një të dyshuar pasi ka sulmuar me thikë një person. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi ... Read More

“ESPN”: Shkarkohet Valverde, Barcelona gjen trajnerin e ri

09/05/2019

9:58 | 9 Maj 2019 09:58 | 9 Maj 2019 “ESPN” raporton se Barcelona ka identifikuar trajnerin e ri. Barcelona ka vendosur ta shkarkojë trajnerin ... Read More

Vetaksidentohet me motoçikletë

26/04/2019

Policia e Kosovës raporton për një vetaksident në Gjakovë. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në rrugën “UÇK”, kur i dyshuari I komunitetit ashkali duke drejtuar ... Read More

E mitura njoftohet përmes Instagramit me një mashkull që i prezantohet rrejshëm

26/04/2019

Policia raporton se një femër e moshës së mitur ka raportuar se përmes rrjetit social Instagram është njoftuar me një mashkull me të cilin kishin ... Read More

Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane?

23/04/2019

Jurgen Klinsmann po bëhet gati për t’u rikthyer në bankinë. ‘France Football’ raporton se trajneri gjerman mund të marrë drejtimin e skuadrës nga Bundesliga, përcjell ... Read More

Votimi në Shtip po rrjedh qetë dhe pa probleme (video)

21/04/2019

Edhe në Shtip procesi i votimit po rrjedh pa probleme të theksuara. Nga atje raporton gazetari jonë Ile Petreski. The post Votimi në Shtip po ... Read More