Tag: Razr

Publikohen para prezantimit fotografi të smartfonit të palosshëm të Motorolës

04/11/2019

Smartfoni ‘Razr’ i Motorolës është rikthyer me një dizajn të ngjashëm me konceptin, sipas fotove të lansuar të telefonit të palosshëm që ende nuk është ... Read More

Dalin imazhe të reja të Motorola Razr

02/11/2019

Gjithnjë e më shumë imazhe të rrjedhura të Moto Razr po shfaqen online. Jemi vetëm dy javë larg lansimit të mundshëm të pajisjes dhe tashmë ... Read More

Specifikat e Motorola Razr mund të mos jenë të nivelit premium

13/03/2019

Më shumë detaje kanë dalë në lidhje me Razr, telefonin e ardhshëm të palosshëm të Motorola. Sipas tyre, telefoni mund të mos jetë aq i ... Read More