Tag: realizoi

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

02/03/2020

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe ... Read More

Ping-pong mes Rozës dhe Keisit, reagon sërish partnerja e Stresit: E keni parasysh shprehjen budallit hapi rrugë

25/02/2020

Dy ditë pasi Stresi ishte i ftuar në emisionin “Why not” ku realizoi një skeç me moderatoren Roza Lati, një reagim i ashpër ka ardhur ... Read More

Rita Ora realizon dy tatuazhe të reja në këto pjesë të trupit

04/05/2019

12:09 | 4 Maj 2019 12:09 | 4 Maj 2019 Rita Ora në përfundimin e turneut evropian, realizoi dy taruazhe të reja. Rita Ora përmes ... Read More

Menduh Thaçi realizon të drejtën e tij të votimit në Tetovë

21/04/2019

S A 2019-04-21T10:22:36+02:00 Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi së bashku me bashkëshorten e realizoi të drejtën e tij të votimit në objektin “Kopshti ... Read More

Nicole Scherzinger mahnit në të kuqe në fotosesionin e ri

16/04/2019

Nicole Scherzinger ka ndarë pamje nga prapaskenat e fotosesionit të ri. Nicole Scherzinger të hënën realizoi një set fotografik, ndërsa teksa po përgatitej në prapakenë ... Read More

Armando Sadiku shënon golin e javës

07/04/2019

Baseli dhe Lugano luajtën baras 1-1, në kuadër të kampionatit zviceran. Golin për Luganon e realizoi sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku. Sadiku u inkuadrua ... Read More

Mickoski: Zaevit do t’i mbetet që të gëzohet vetëm me fotografinë me Ciprasin

04/04/2019

Alsat 2019-04-04T20:15:06+02:00 Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski sot realizoi takim me banorët e komunës Zërnovci. Ai theksoi se qytetarët përballen me padrejtësi të mëdha të ... Read More

Xhaferi-Akar: Turqia mbështet agjendën reformuese të Maqedonisë së Veriut

03/04/2019

Alsat 2019-04-03T16:12:16+02:00 Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot realizoi takim me Hulusi Akar, ministër i Mbrojtjes Kombëtare të Republikës ... Read More

“Siljanovska bën Joga”, pjesë e fushatës së kandidates për President

02/04/2019

S A 2019-04-02T13:11:13+02:00 Pasi mbrëmë realizoi takim me qytetarët e Ohrid, kandidatja për President nga radhët e opozitës, Gordana Siljanovska, mëngjesin e sotëm është relaksuar ... Read More

Xhaferi-Markush: Sllovakia mbështet anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO dhe BE

27/03/2019

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi realizoi takim pune me ambasadorin e Republikës së Sllovakisë në Republikën e Maqedonisë së ... Read More

Golashënuesi më i mirë i Ligës së Kampionëve: Askush nuk i afrohet Cristiano Ronaldos

13/03/2019

Cristiano Ronaldo realizoi tre golat e fitores së Juventusit kundër Atletico Madridit në kuadër të 1/16 së finales të Ligës së Kampionëve. Pra, portugezi e ... Read More

Rot: Tani është koha që BE-ja ta shpërblejë Maqedoninë

05/02/2019

5 Shkurt 2019 / 13:01 Maqedonia e realizoi atë që Evropa e priste nga ajo dhe tani BE është në radhë, shkroi ministri shtetëror gjerman ... Read More