Tag: regjistruan

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë

11/06/2019

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur në Sidney të Australisë.Kamerat e sigurisë së lokalit, regjistruan duke fjetur punonjësen e pastrimit gjatë orarit të punës, ... Read More

Grabitja e Rinasit, gjendet një tjetër makinë e djegur, armë e dokumente greke

01/05/2019

Pavarësisht se për grabitjen e Rinasit hetimet u regjistruan edhe për shpërdorim detyre, deri më tani Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka asnjë të ... Read More

Vazhdohet afati për paraqitje elektronike në DAP

03/01/2019

3 Janar 2019 / 8:36 Qytetarët të cilët deri më 31 dhjetor nuk u regjistruan në sistemin e Drejtorisë së të Ardhurave Publike për tatim ... Read More

Tetë intervenime të zjarrfikësve gjatë natës së Vitit të Ri në Shkup

02/01/2019

2 Janar 2019 / 10:00 Tetë zjarre u regjistruan në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë natës së Vitit të Ri. Siç deklarohen për AIM-në ... Read More

Bora mbulon Thethin (Video)

20/11/2018

Pas juglindjes reshjet e para të borës u regjistruan edhe në veri. Bora e parë ka mbuluar parkun Kombëtar të Thethit. Pamjet janë magjepse dhe ... Read More