Tag: rejat

Valverde zbulon të rejat e fundit lidhur me transferimin e Griezmann

20/05/2019

17:45 | 05/20/2019 Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar të rejat e fundit lidhur me transferimin e Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës. Trajneri ... Read More

Këto janë të rejat e fundit rreth gjendjes shëndetësore të Vertonghen

02/05/2019

Skuadra e Tottenham Hotspur ka njoftuar për të rejat e fundit rreth gjendjes shëndetësore të mbrojtësit të skuadrës, Jan Vertonghen. Mbrojtësi belg është në dyshim ... Read More

Duka zbulon pse zgjodhi Edy Rejan për trajner të Shqipërisë

17/04/2019

Eksperiencë e madhe e Edy Rejat mbetet një nga arsyet e forta që Armando Duka ka vendosur për trajnerin italian. Ish trajneri i Napolit dhe ... Read More

Klopp: Chamberlain nuk është gati të kthehet, të tjerët janë të gatshëm

13/04/2019

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka dhënë të rejat e skuadrës, para ndeshjes kundër Chelsea. Gjermani ka bërë të ditur se për skuadrën do të ... Read More

Matni siç duhet tensionin

17/02/2019

Përpara se të vendosni të matni tensionin e gjakut, lexoni të rejat e fundit Siguroni shëndetin e zemrës tuaj: në çdo vizitë kërkoni nga mjeku ... Read More