Tag: relativisht

Hudhra, ilaç i këtij çrregullimi te meshkujt

25/12/2019

Dobësimi I funksioneve të sistemit seksual të meshkujt është një diagnozë relativisht e përhapur, e cila I prekë zakonisht meshkujt mbi moshën 40-vjeçare.Ky çrregullim zakonisht ... Read More

Si ta kuptoni nëse keni cistë ne vezore

01/10/2019

Cistat në vezore tek femrat janë një problem relativisht I shpeshtë. Nëse keni vërejtir këto shenja atëherë është e këshillueshme të kryeni një vizitë tek ... Read More

Xhakarta po fundoset, Indonezia vendos të ndërtojë një kryeqytet të ri

27/08/2019

Vendndodhja e propozuar, afër qyteteve relativisht të pazhvilluara të Balikpapan dhe Samarinda, është një nevojë emergjente për kryeqytetin aktual, të mbushur me njerëz dhe që ... Read More

Mot me shi në Shqipëri

01/02/2019

Shqipëria për ditën e premte do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellimesh ... Read More

Shqipëria me mote të vranët

30/01/2019

Shqipëria do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë kryesisht i vranët me intervale të shkurtra ... Read More

Mot i ndryshueshëm në Shqipëri

29/01/2019

Shqipëria do të ndikohet sot nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet kryesisht i vranët me intervale të shkurtra e ... Read More

Eliza Hoxha vjen e veçantë në klipin e ri “Peng”

25/01/2019

Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha, iu rikthye konkurrimit në festival pas një kohe relativisht të gjatë, duke u prezantuar në festivalin e Këngës në RTSh, ... Read More

Mot i vranët sot në Shqipëri

24/01/2019

Shqipëria do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura, por ... Read More