Tag: rëndësishëm

Solskjaer: Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për Man Utd

25/04/2019

Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se takimi i së dielës kundër Chelsea është shumë i rëndësishëm për Manchester United, në garën për vendin e katërt. ... Read More

Një shofere si Dua Lipa, ja kush po e shoqëron në makinë

24/04/2019

Dua Lipa po shoqërohet në makinë nga një person shumë i rëndësishëm për të. Këngëtarja Dua Lipa vazhdon të jetë emri më i komentuar në ... Read More

Ajax po ‘peshkon’ te Real Madrid

24/04/2019

Ajax do t’i humbet disa lojtarë të rëndësishëm në verë. Frenkie de Jong tashmë është i Barcelonës, gjersa Matthijs de Ligt mund t’i bashkohet në ... Read More

Chelseas po ia marrin super lojtarin

24/04/2019

Chelsea mund të humbet një lojtar tejet të rëndësishëm në verë. Chelsea mund të mbetet pa Kurt Zouman, që aktualisht është në huazim te Everton. ... Read More

FFK me njoftim të rëndësishëm para njëvjetorit të vdekjes së Fadil Vokrrit

23/04/2019

FFK me njoftim të rëndësishëm para njëvjetorit të vdekjes së Fadil Vokrrit Komiteti Ekzekutiv i FFK-së sot mbajti mbledhjen e vet të radhës nën drejtimin ... Read More

Jonida Maliqi me dedikim për personin më të rëndësishëm për të

23/04/2019

Jonida Maliqi ka publikuar një imazh bashkë me mashkullin më të rëndësishëm për të. Jonida Maliqi teksa po përgatitet për përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision”, ... Read More

Të mirat që i ndodhin trupit kur merrni magnez çdo ditë

19/04/2019

Magnezi është tejet i rëndësishëm për trupin tonë, pasi përfshihet në më shumë se 300 reaksione bio-kimike dhe është esencial për prodhimin e energjisë qelizore. ... Read More

Lëngu i gjelbër për pastrimin e gjakut dhe gjithë organizmit

12/04/2019

Ushqimet dhe pijet e gjelbra janë shumë (dhe nuk e nënvizojmë dot mjaftueshëm) të rëndësishëm dhe ushqyes për shëndetin e organizmit. Ardhja e pranverës shoqërohet ... Read More

Simptomat e shëndetit mendor që asnjëherë nuk duhet t’i injoroni

10/04/2019

Kujdesi për shëndetin mendor është po aq i rëndësishëm sa ushtrimet fizike. Psikologia Anita Sanz, në platformën “Quora” ka ndarë me përdoruesit disa këshilla se ... Read More

Sheqerinska: Anëtarësimi në NATO do të përmirësojë ekonominë

09/04/2019

Alsat 2019-04-09T19:28:42+02:00 Anëtarësimi në NATO për shtetin është i rëndësishëm jo vetëm për planin e sigurisë, por edhe për planin ekonomik, për të cilën kanë ... Read More

Sarri ka një lajm të rëndësishëm për Olivier Giroud

07/04/2019

Trajneri i Chelsea, Maurizio Sarri, ka dhënë një shumë të rëndësishëm për yllin e skuadrës, Olivier Giroud. Sarri ka thënë se Chelsea do të aktivizojnë ... Read More

Visar Bekaj përshëndetet me Prishtinën, po e presin klubet evropiane?

02/04/2019

Prishtina mund të mbetet pa një lojtar tejet të rëndësishëm me të përfunduar ky sezon. Prishtina mund të mbetet pas Visa Bekajn në sezonin e ... Read More