Tag: Reperi

“Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun e papritur moderadores, ja reagimi i Luana Vjollcës

25/10/2020

Reperi Capital T ishte një  ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush Luan” mbrëmjen e djeshme. Gjatë hapjes të puntatës moderatorja Luana Vjollca ndau me ... Read More

Big Basta rrëfen pengesat e mëdha të familjes së tij: Djajtë donin të na digjnin

10/10/2020

Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, teksa rrëfen se ndihet i lumtur për vendimet që ka ... Read More

Kim rrëfehet për infektimin me Covid-19 të Kanye West: Ishte e frikshme

06/10/2020

Reperi Kanye West rrëfeu se e kishte kaluar koronavirusin në shtëpi. Ai tregoi se kishte parë video informuese se si mund ta kalonte virusin dhe ... Read More

Reperi rrëfen pengun e jetës: E kam pikë në zemër të takoj njëherë Erion Veliajn

06/10/2020

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se ka pikë në zemër të takojë kryetarin e Bashkisë së Tiranës. I ftuar në emisionin ... Read More

Mozzik feston ditëlindjen krah Loredanës, ja fotot që i nxorrën zbuluar

30/09/2020

Reperi i njohur Mozzik festoi ditën e djeshme 25 vjetorin e lindjes. Në ditët e tij të veçantë, Mozzik postoi dy foto në llogarinë e ... Read More

Rezultoi pozitiv me Covid-19, por Stresi feston mes miqve si të mos kishte ndodhur asgjë

28/09/2020

Reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë reperi me anë të një postimi në ... Read More

Reperi shqiptar në zi, humb të atin prej koronavirusit

26/09/2020

Zi në familjen e reperit shqiptar Elinel. Ai ka humbur babanë e tij. Lajmin e dha vetë reperi, emri i të cilit është Granit Bajraktari, ... Read More

Capital T jep lajmin e mirë për fansat, zbuloni surprizën që ka përgatitur

24/09/2020

Reperi Capital T është një ndër emrat më të njohur e të sukseshëm të muzikës shqiptare. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi ... Read More

“Lamtumirë xhaxh!” Getoar Selimi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

23/09/2020

Ditë zie në familjen Selimi. Reperi i njohur, Getoar Selimi ka humbur një ndër njerëzit e tij më të shtrenjtë. Xhaxhai i tij është ndarë ... Read More

“Me lalin më t’mirë/  Capital T poston foton me Veliajn, ja planet e të dyve

23/09/2020

Reperi i njohur Capital T ka takuar ditën e djeshme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.Ky i fundit e ka pritur në zyrë Capitalin, i cili ... Read More

 “Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin”, pas ndarjes nga Fero, Arbenita hedh një thumb në rrjetet sociale

23/09/2020

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita janë një ndër dyshet më të komentuar të shoëbiz-it. Mirëpo duket se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies, ... Read More

“Nëse vritem mos i lejo të thonë që nuk isha i mirë”, Kanye West habit me mesazhin drejtuar së bijës

19/09/2020

Reperi Kanye West ka kandiduar për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, teksa ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ... Read More