Tag: reperin

Ledri Vula dasmë verën e ardhshme me Sara Hoxhën

20/06/2020

Si ia doli bukuroshja të bëjë për vete reperin e mikluar nga femrat – Rreth tre vite më parë u bë publike lidhja e reperit ... Read More

10 vjet së bashku, modelja flet për martesën: Nuk është xheloz, ja dhurata luksoze

22/02/2020

Amina Shena ka folur për marrëdhënien 10-vjeçare me bashkëshortin e saj, reperin Lazy, duke treguar ndër të tjera se ai nuk është aspak xheloz. Pyetur ... Read More

Stresi ka diçka për të thënë për Capital T, para koncertit të tij në Tiranë

12/09/2019

21:15 | 09/12/2019 Stresi ka thënë fjalë të mëdha për reperin Capital T. Kanë mbetur edhe pak ditë deri në koncertin madhështor që Capital T ... Read More

Gashi dedikim prekës për reperin e ndjerë amerikan: Më bëre të besoj në vete

26/04/2019

Gashi dedikim prekës për reperin e ndjerë amerikan: Më bëre të besoj në vete Gashi e ka kujtuar me mall reperin Nipsey Hussle, i cili ... Read More

U tall me të, Getinjo flet për teze me komentuesin

25/04/2019

Një komentues është tallur me reperin Getinjo por nuk ka munguar as reagimi i këtij të fundit. Reperi Getinjo e ka publikuar një foto të ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Ledri Vula thotë se nuk do të bënte kurrë bashkëpunim me Gold AG-në

08/04/2019

Ledri Vula e ka thënë hapur se nuk do të bënte kurrë bashkëpunim me kolegun e tij, reperin Gold AG. Ledri Vula është njëri ndër ... Read More

“New York Times” i kushton artikull reperit të njohur shqiptar

08/04/2019

Prestigjiozja "New York Times" ka shkruar për reperin Gashi. Reper shqiptar Gashi, përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar lidhur me artikullin që u shkrua ... Read More

Shqiptarja Eleni Foureira publikon bashkëpunimin me Snoop Dogg dhe KAAN

05/04/2019

Eleni Foureira sapo ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira ka ... Read More

Eminem lanson videoklipin e ri “Rainy Days” në bashkëpunim me Boogie

21/02/2019

Eminem ka publikuar videoklipin e ri që vjen si bashkëpunim me reperin Boogie. “Rainy Days” titullohet projekti i legjendës së hip hopit, ndërsa xhirimet janë ... Read More

Arbenita, e dashura e Feros, ndiqet në Instagram nga Chris Brown

10/02/2019

Ajo bëri bujë së fundmi kur u konfirmua se është në lidhje me reperin kontravers, Fero. Arenita Ismajli ishte femra më e përfolur së fundmi ... Read More

Humb jetën në një aksident trafiku reperi i njohur Cadet

09/02/2019

Një aksident automobilistik rrugës për në Staffordshire, ka qenë fatal për reperin e njohur, Cadet. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Blaine Johnson ... Read More