Tag: reperit

Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës, reperi e thotë troç

22/01/2020

Ditën e sotme është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i reperit Mozzik me këngëtaren e njohur Tayna. Kënga mban titulln “Edhe ti”, këngë kjo e cila ... Read More

“Dashuria është një lojë e humbur”, Stresi i dedikon një tjetër këngë Keisit

21/01/2020

Ndarja e reperit Stresi me partneren e tij Keisi, ka qënë mjaft e komentuar në showbiz-in shqiptar dhe jo vetëm. Ndarjet dhe ribashkimet e tyre ... Read More

U pajtua me Stresin?/ “Një femër duron shumë”, ja fotoja e Keisit që ngre dyshime

20/01/2020

Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë. Tashmë prej ... Read More

Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?

07/10/2019

0:27 | 7 Tetor 2019 Blerina Bokshi, Arbër Gjikolli 00:27 | 7 Tetor 2019 Vëllau i reperit Gjiko, dje ka kurorëzuar dashurinë e tij me ... Read More

Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

14/05/2019

21:01 | 14 Maj 2019 21:01 | 14 Maj 2019 Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur shqiptar. Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri i ka ... Read More

Po e filmonte nga afër reperin Tyga, Morenës i ndodh e papritura

22/04/2019

Morena Taraku mbrëmë ka përcjellë nga afër koncertin e reperit Tyga. Reperi me famë botërore Tyga mbrëmë ka mbajtur koncert në Stamboll, shkruan lajmi.net. E ... Read More

Morena Taraku në koncertin e reperit me famë botërore

22/04/2019

Morena Taraku ka përcjell nga afër koncertin e reperit të famshëm. Morena Taraku përmes rrjeteve sociale ka publikuar pamje nga koncerti ku ishte e pranishme ... Read More

Pëlqehet kënga “Amante” e Ghetto Geasyt

16/04/2019

"Amante", titullohet kënga më e re e reperit Ghetto Geasy. Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi para pak javësh publikoi këngën e re me klip ... Read More

Vajza e Eminem rrëmben vëmendjen e mediave me pozat në bikini

11/04/2019

Vajza e reperit, Eminem, i ka treguar rezultatet e paletrës duke pozuar para kamerës me bikini gjatë pushimeve në Hawaii. Vajza e reperit Eminem, Hailie ... Read More

Lori Hoxha realizon ëndrrën, ndjek nga afër koncertin e reperit të famshëm botëror

09/04/2019

Lori Hoxha realizon ëndrrën, ndjek nga afër koncertin e reperit të famshëm botëror Lori Hoxha është padyshim një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in ... Read More

Komenti që la Noizy mbi imazhin joshës të Norës dhe Erës

05/04/2019

Mbi fotografinë tërheqëse të Norës dhe Erës, me të cilën paralajmëruan këngën e re, nuk mungoi as komenti i reperit Noizy. Nora dhe Era Istrefi ... Read More

Keisi tregon nëse do e ndërronte Stresin për 5 milionë euro

03/04/2019

Keisi, tashmë për të gjithë ne është e njohur si e dashura e reperit, Stresi. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë, prej vitesh është ... Read More