Tag: Reperja

Tayna i shpreh dashurinë publikisht reperit të njohur, ja për kë bëhet fjalë

18/01/2020

Reperja e njohur, Tayna përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se i dëgjon dhei preferon shumë këngët e reperit, Eminem. Specifikisht këngën `You gon´ ... Read More

Tayna shijon ditët e nxehta në Turqi

13/11/2019

Reperja Tayna duket se më në fund ka gjetur kohë edhe për veten, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur Turqinë për ti kaluar disa ditë pushim ... Read More

Nikka do ta agjërojë Ramazanin 

06/05/2019

Reperja Nikka nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se do ta agjërojë Ramazanin, shkruan lajmi.net. Ajo përveç se ka treguar se do të agjërojë ... Read More

Gjira Kajtazi publikon imazhin e plotë të djalit

02/05/2019

Gjira Kajtazi e ka publikuar një foto të djalit të saj të porsalindur. Para pak ditësh, reperja Gjira Kajtazi është bërë nënë për herë të ... Read More

Tayna rrëmben vëmendje me pozat e fundit, shikojeni si duket

20/04/2019

Reperja, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. E në atë Instagram, numëron hiç më pak se 800 mijë ... Read More

Baby Gee e pranon hapur: Nuk e pi, e ha marihuanën 

08/04/2019

Muaj më parë, reperja Baby G u përfol se ishte arrestuar nga Policia e Kosovës pasi u kap me lëndë narkotike. Baby Gee ishte e ... Read More

Tayna “çmend” fansat me këtë foto

26/03/2019

Reperja Tayna ka treguar se është edhe një vajzë tepër seksiAjo ka realizuar një fotosesion profesional gjatë pushimeve të saj në Tajlandë. E në këtë ... Read More

Foto që tregon se sa shumë ka ndryshuar Tayna

22/03/2019

Reperja Tayna është njëra prej fytyrave më të dashura për fansat sot, por reperja duket se ka ndryshuar shumë gjatë kësaj koheNë një foto që ... Read More

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Gjira tregon sa kilogramë ka

20/03/2019

Reperja Gjira Kajtazi ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë. Teksa po shijon një prej periudhave më të veçanta të jetës, ajo nuk po heziton ... Read More

Tayna publikon fotografi atraktive nga pushimet në Tajlandë, prezanton prindërit

16/03/2019

Reperja shumë e pëlqyer nga publiku, Tayna, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Ajo ka zgjedhur shtetin e largët, Tajlandën, për ... Read More

Tayna shkon në Tajlandë, por nuk zbulon me kë po shoqërohet

14/03/2019

Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u ... Read More

Protagonisti i deklaratës satirike akuzoi Taynën për mos-aprovim të përdorimit të frazës, reagon menaxheri i reperes

14/03/2019

Reperja Tyna publikoi së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “Kce”. Kënga në fjalë është pritur mirë nga fansat, dhe në vetëm 24 ... Read More