Tag: respekton

E kalon karantinën me dy prostituta, skandali me yllin e Man.City

05/04/2020

Jo vetëm që nuk respekton karantinën, por kthehet në një protagonist të një skandali të vëtetë seksual. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester City, Kyli ... Read More

Këshilltari i Behgjet Pacollit tregon pse iu refuzua kërkesa Marko Gjuriqit për ta vizituar Kosovën

18/05/2019

Këshilltari i ministrit të Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj ka theksuar se Kosova e respekton plotësisht marrëveshjen e Brukselit, dhe nuk do të pranojë provokime ... Read More

Thaçi, Haradinajt: Mik mund të jesh kur respekton këshillat

14/02/2019

“Mik mund të jesh kur respekton këshillat”, ka thënë presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për qëndrimin e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinajt, lidhur me mosheqjen ... Read More