Tag: Reus

Reus kërkon falje për tifozët pasi u ndëshkua me kartonin e kuq

27/04/2019

Ylli i Borussia Dortmund, Marco Reus, ka kërkuar falje për skuadrën dhe tifozët, pasi u ndëshkua sot me kartonin e kuq në ndeshjen kundër Schalke ... Read More

Reus ‘thumbon’ trajnerin: Të gjithë e dinë se nuk më pëlqen pozita e sulmuesit

07/04/2019

Reus ‘thumbon’ trajnerin: Të gjithë e dinë se nuk më pëlqen pozita e sulmuesit Borussia Dortmund është turpëruar mbrëmë nga Bayern Munich, duke u mposhtur ... Read More

Reus: Ky është lojtari më i mirë me të cilin kam luajtur

03/04/2019

Marco Reus e ka cilësuar Mesut Ozilin si futbollistin më të mirë me të cilin ka pasur rastin të luajë. Kapiteni i Borussia Dortmund gjatë ... Read More

Reus vazhdon ta mbajë premtimin: Kurrë nuk do të më shihni me fanellë të Bayernit

20/01/2019

Marco Reus është ndër lojtarët e paktë në Gjermani që ka mundur t’i rezistojë ofertave të Bayernit. Gjiganti gjerman e kishte kërkuar yllin e Dortmundit ... Read More