Tag: rezervuar

“Edhe mund ta kem bërë propozimin e shumëpritur”/ Dj Sardi martohet? Ja fotoja që ngriti dyshimet

25/05/2020

Dj Sardi është treguar gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës së tij personale. I ftuar në emisionin ‘Mes Yjesh’, ai nuk i shpëtoi pyetjes ... Read More

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

23/05/2020

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin ... Read More

Mariza Ikonomi tregon arsyen pse është ende beqare: Besoj që nuk ka…

16/04/2020

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qënë gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. E ftuar së fundmi, në emisionin ‘Glamour Zone’, këngëtarja tregoi se përse ... Read More

Këto lloje lulesh mund ti hani, ja efektet që kanë…

20/02/2020

Jo shumë kohë më parë, lulet e ngrënshme ishin rezervuar për restorantet me yje Michelin. Dhe pastaj ndodhi fenomeni Instagram. Argëtuese pasi dekoroni me to ... Read More

Foto/ Xhesika Berberi konfirmon lidhjen e re, qirinj, trëndafila dhe dhurata mbi tavolinë, modelja tregon surprizën e partnerit

14/02/2020

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private. Mirëpo, ditën e sotme, në ditën e të dashuruarve, ... Read More

Interi, Arsenali dhe Chelsea kërkojnë kalimin tutje në Ligën e Evropës

21/02/2019

Sot (e enjte) do të zhvillohen ndeshjet kthyese të 1/16-tës në Ligën e Evropës. Mbrëmja e sotme ka rezervuar ndeshjet kthyese të fazës së parë ... Read More

Kololli ka guximin të gjuajë penalltinë në stilin ‘Panenka’ edhe në ndeshjen e dytë ndaj Napolit

20/02/2019

E ënjta është e rezervuar për ndeshjet e Ligës së Evropës, dhe nesër është për takimet e dyta të 1/16 të finales. Napoli në shtëpi ... Read More

Spasovski: Kreu i Çairit ka denoncuar kërcënimet e Belës

21/12/2018

21 Dhjetor 2018 / 16:34 Komuna e Çairit është mjaftë e rezervuar në sqarimet rreth ngjarjes së një nate më parë ku mbeti i plagosur ... Read More