Tag: rezultoi

Pasi rezultoi me COVID, Ronaldo flet nga shtëpia: Mjafton të jesh mirë nga koka

16/10/2020

Vetëm pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid. Tashmë i izoluar, në shtëpinë e tij, ai ka ... Read More

U infektua me Covid-19, flet Arjola Shehu: Kisha siklete shumë të mëdha, dihet që kjo korona…

06/10/2020

Moderatorja Arjola Shehu e cila rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë, ka fituar betejën me virusin dhe është rikthyer në emisionin e saj ... Read More

Rezultoi pozitiv me Covid-19, por Stresi feston mes miqve si të mos kishte ndodhur asgjë

28/09/2020

Reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë reperi me anë të një postimi në ... Read More

 “Vendosni atë maskë të mallkuar”, aktorja tregon pasojat e infektimit me COVID-19

11/08/2020

Aktorja amerikane Alyssa Milano e cila rezultoi pozitive me COVID-19 ka treguar me anë të një video në rrjetet sociale se pas shërimit nga virusi ... Read More

“Jam e lirë”, këngëtarja mposht COVID-19 dhe nis pushimet

08/08/2020

Adelina Thaçi rezultoi pozitive me COVID-19 në fillim të korrikut, por duket se këngëtarja e ka mposhtur virusin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ... Read More

Futbollisti shqiptar rezulton me Koronavirus, i gjithë ekipi futet në karantinë. Shtyhen ndeshjet

11/07/2020

Rasti i mbrojtësit të Kosovës Mirlind Kryeziu, i cili rezultoi pozitiv me Koronavirus te Zyrihu, ka bërë që të shtohet frika në Zvicër. Kryeziu ishte ... Read More

Rezultoi pozitiv me COVID-19/ Aktori i humorit tregon si po i shkon karantina (Foto)

25/06/2020

Aktori i dashur për publikun Florjan Binaj rezultoi pozitiv me koronavirus vetëm pak ditë më parë, por tregoi se është shumë mire nga gjendja shëndetësore, ... Read More

“Florjan Binaj ka infektuar me COVID-19 qytetin e Përmetit”, reagon aktori: Kjo është një lojë e shpifur

20/06/2020

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj rezultoi pozitiv me COVID-19 dy ditë më parë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, aktori tregoi se edhe ... Read More

“Pasojat më të rënda në shëndetin mendor”/ Princi William rrëfen si e përjetoi familja mbretërore infektimin e të atit me COVID-19

17/04/2020

Në muajin mars, Princi Charles, 71 vjeç, rezultoi pozitiv me virusin vdekjeprurës Covid-19. Ai shfaqi simptoma të lehta dhe kishte shëndet të mirë, ndërkohë që ... Read More

‘Mendova se do të vdisja’, i ati i Rihanna-s rezultoi poztiv me COVID-19, ja çfarë bëri këngëtarja për t’i ardhur në ndihmë

16/04/2020

Babai i këngëtares me famë botërore, Rihanna , rezultoi pozitiv me Covid-19. Gjendja e tij u përkeqësua deri në atë pikë sa Fenty mendoi se ... Read More

Është i infektuar nga Covid-19, flet Dibala: Tani jam më mirë, por pata vështirësi në frymëmarrje

27/03/2020

Paulo Dibala rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit dhe po kalon periudhën e karantinës së detyruar në shtëpinë e tij së bashku me partneren Oriana. Edhe pse ... Read More

FOTO/ Pozitiv me Covid-19, Rugani thyen heshtjen, C.Ronaldo nuk rikthehet në Torino, futet në karantinë

12/03/2020

Daniele Rugani tronditi klubin e Juves dhe jo vetëm teksa rezultoi pozitiv me Covid-19. Në orët e vona të së enjtes, mbrojtësi italian theu heshtjen ... Read More