Tag: Ricky

Çiklisti nuk e zuri kthesën dhe u rrotullua në një mur, qeni që ishte aty nuk e bëri asnjë lëvizje (Video)

18/04/2019

Ricky Murphy nuk e kishte llogaritur mirë kthesën në një rrugë të Anglisë, duke bërë që të përplasej dhe të rrotullohej në një mur të ... Read More

Rcky Martin: Dua që fëmijët e mi të jenë homoseksualë

16/06/2018

Këngëtari i famshëm latin, Ricky Martin, kishte deklaruar në vitin 2008 se ishte homoseksual. Ndërsa vitin e kaluar, ai kurorëzoi dashurinë e tij me martesë, ... Read More

Ricky Martin për këngën e botërorit nga Era Istrefi: Ju lumtë

02/06/2018

Superylli i muzikës në botë, Ricky Martin, ka pasur vetëm fjalë të mira për projektni e kampionatit botëror, “Live it Up”. Kënga që performohet nga ... Read More

Ricky Martin: Kam humbur shumë energji duke u përpjekur të kamufloj homoseksualitetin tim

31/03/2018

Ricky Martin ka thënë se ka kaluar vite duke shmangur edhe marrëdhënie platonike, sepse ai kishte frikë se njerëzit do të zbulonin se ishte homoseksual. ... Read More