Tag: rikthejë

Është aprovuar tableta, që rrit dëshirën seksuale tek femrat

24/06/2019

Administrata e Ushqimit dhe Barnave kanë aprovuar barin më të ri, i cili arrin të rikthejë dëshirën seksuale tek femrat, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express.Kjo ... Read More

Bale po rikthehet në Premierligë

25/04/2019

Real Madrid është duke shpresuar që ta rikthejë Gareth Balen në Angli. Real Madrid nuk llogaritë më në shërbimet e Gareth Bale, andaj në verë ... Read More