Tag: rikthye

38 vjeç por akoma bën diferencën, ja vendimi që ka marrë Ibra për të ardhmen

15/05/2020

Zllatan Ibrahimoviç u rikthye në Milano për të respektuar kontratën që ka me kuqezinjtë deri në fund të qershorit, ama suedezi nuk ka në plan ... Read More

‘Kënaqësi të rikthehem në vendin ku më ofroi shumë dashuri’, Suarez pozon në Anfield

07/05/2019

10:31 | 05/07/2019 Luis Suarez u rikthye në ‘Anfield’ për herë të parë pasi u largua nga Liverpooli drejt Barcelonës pesë vite më parë. Sulmuesi ... Read More

“Djali më pyet pse duan të më vrasin në Argjentinë!”

30/03/2019

Lionel Messi u rikthye të luajë për përfaqësuesen argjentinase, ndërsa dha edhe një intervistë për median e njohur të atdheut të tij, “Tyc Sport”.“Pleshti” u ... Read More

Çiljeta i jep fund bashkëjetesës trevjeçare me Alban Hoxhën

28/01/2019

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga u rikthye në vëmendjen e publikut këtë javë, pasi ishte e ftuar në emision në “Soiree”, një program i gjithi ... Read More

Eliza Hoxha vjen e veçantë në klipin e ri “Peng”

25/01/2019

Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha, iu rikthye konkurrimit në festival pas një kohe relativisht të gjatë, duke u prezantuar në festivalin e Këngës në RTSh, ... Read More

Menduan se kurrë më nuk do ta shohin, çifti amerikan habiten kur shohin qenin e tyre të shoqëruar nga një qen tjetër dhe një dhi (Video)

22/01/2019

Një burrë kishte menduar se përgjithmonë e kishte humbur qenin e tij, megjithatë ai u rikthye në shtëpi vetë i treti – një këlysh dhe ... Read More