Tag: riut

Nënkryetari i Mitrovicës: Punimet në hotelin Adriatik pa leje të komunës

23/04/2019

Pas vdekjes së të riut nga Mitrovica nën gërmadhat e hotelit të shembur Adriatik, nënkryetari i komunës Faruk Mujka ka thënë se është themeluar një ... Read More

Agim Bahtiri e shpalli të martën ditë zie në Mitrovicë

23/04/2019

Pas lajmit për gjetjen e trupit të riut pa shenja jete në gërmadhat e pjesës së shembur të ish-Hotelit “Adriatiku”, kryetari i i Komunës së ... Read More

Bahtiri kërkon të mos ndalen kërkimet deri në gjetjen e të riut nën rrënojat e “Adriatikut”

22/04/2019

Ekipet e Forcës dhe Sigurisë së Kosovës i janë bashkuar policisë dhe zjarrfikësve, në kërkimin e të riut, i cili dyshohet se ka mbetur nën ... Read More

Sterling bën gjest të madh: Merr përsipër shpenzimet për funeralin e të riut Dawkins

22/04/2019

Sterling bën gjest të madh: Merr përsipër shpenzimet për funeralin e të riut Dawkins Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka emocionuar botën me veprimin ... Read More

PSD fajëson shtetin për vdekjen e të riut nga Mushtishti

26/02/2019

Partia Socialdemokrate ka reaguar lidhur me vdekjen e të riut Krenar Jemini në vendin e tij të punës. PSD përmes një komunikate për media, ka ... Read More

30 ditë paraburgim për të riun nga Draçeva, i cili vrau gjyshen e tij

11/12/2018

11 Dhjetor 2018 / 20:29 Prokuroria ka ngritur akuzë ndaj të riut 20 vjeçar me inicialet A.R nga Draçeva i cili dyshohet se vrau me ... Read More