Tag: rivalë

“Gazzetta dello Sport” zbulon emrin e trajnerit të ri të Milanit

30/04/2019

Milan kërkon trajnerin e një skuadre rivale nga Serie A. Gian Piero Gasperini është shfaqur si kandidat i ri për postin e trajnerit të Milanit ... Read More

Dhjetë qytete spektakolare nën ujë nga e gjithë bota

16/03/2019

Krahasimi me Venecian vjen spontanisht: edhe nëse ajo nuk njeh rivalë, këto qytete ofrojnë panorama magjepsëse Lumenjtë kanë qenë gjithmonë djepi i qytetërimit: në brigjet ... Read More

Capital T dhe Ledri në bashkëpunim?

03/03/2019

Dyshja që janë konsideruar rivalë të hip hopit, duket se kanë larguar dallimet për të realizuar bashkëpunim. Capital T dhe Ledri Vula janë parë bashkë ... Read More

Man City dhe Chelsea rivalizojnë Real Madridin për Eriksenin

17/01/2019

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen pëlqehet shumë nga dy skuadrat rivale angleze, Manchester City dhe Chelsea. Eriksen ka edhe një vit e gjysmë kontratë ... Read More