Tag: Ronaldos

Ekskluzive/ Rrëfehet Alketa Vejsiu: Nga ftesa për Sanremo në Itali tek gojët e liga në Tiranë

18/01/2020

Detajet/ Prezantimi me partneren e Ronaldos  dhe surpriza e moderatores në natën e tretë – “Si u bëra pjesë e festivalit të famshëm” Enida Himaj ... Read More

Ylli i futbollit ëndërron të luajë me Ronaldon te Juventusi

23/05/2019

14:39 | 23 Maj 2019 14:39 | 23 Maj 2019 Gonzalo Higuain raportohet se ëndërron t’i bashkohet Cristiano Ronaldos dhe Maurizio Sarrit te Juventus në ... Read More

Lingard befason me dëshirën e tij, e do rikthimin e këtij lojtari

02/05/2019

Ylli i Manchester United, Jesse Lingard ka thënë se e dëshiron rikthimin e Cristiano Ronaldos në merkaton e verës. Një rikthim i lojtarit portugez në ... Read More

Neymar niset drejt Torinos, kjo është arsyeja

26/04/2019

09:36 | 04/26/2019 Pas blerjes së Cristiano Ronaldos verën e kaluar, tani çdo ëndërr për tifozët e Juventusit është legjitime. Një fluturim i Neymar drejt ... Read More

A do të largohet Ronaldo nga Juventus? Zbulohet gjithçka

20/04/2019

E ardhmja e Cristiano Ronaldos te Juventus është kthyer çuditërisht në një temë të nxehtë, pas eliminimit të Zonjës së Vjetër nga Liga e Kampionëve ... Read More

Juve ia plotëson dëshirën Ronaldos, e transferon yllin e Liverpoolit

19/04/2019

Juventus janë të gatshëm t’i sjellin emra të mëdhenj Cristiano Ronaldos në skuadër gjatë verës së vitit 2019. Cristiano Ronaldo raportohet se është shprehur i ... Read More

Eliminimi i Ronaldos nga Champions, vjen reagimi i Messit

18/04/2019

Eliminimi i Cristiano Ronaldos dhe Juventusit nga Liga e Kampionëve ka bërë që të gjithë të flasin, përfshirë edhe rivalin e tij, Lionel Messin. Ylli ... Read More

Partnerja e Ronaldos, Georgina reagon ndaj thashethemeve se është shtatzënë

01/04/2019

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez e ka mohuar se është shtatzënë, pasi një fotografi së fundmi nxiti thashetheme se ajo mund të jetë përsëri ... Read More

Në mungesë të Ronaldos, Juventusi siguron fitore me epërsi minimale

30/03/2019

Mungesa e Cristiano Ronaldos mund të jetë vërejtur nga tifozët e Juventusit në ndeshjen kundër Empolit, megjithatë “Zonja e Vjetër” siguroi fitore edhe pa portugezin ... Read More

Courtois: Ronaldo i mungon Real Madridit, por askush nuk flet për të

02/02/2019

Largimi i Cristiano Ronaldos është ndjerë fort nga Real Madridi, sipas portierit Thibaut Courtois, por lojtarët e klubit nuk po e vajtojnë humbjen e ish-yllit ... Read More

Vdes babai i të fejuarës së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez

01/02/2019

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë një lajm të hidhur në aspektin familjar. Sipas raportimeve të mediave të huaja, babai i modeles ... Read More