Tag: Ross

Përmbys makinën, por të nesërmen kalon provimin dhe merr patentën

04/09/2019

17-vjeçarja Hazel Ross doli me të ëmën me veturën me shenjën “L” për t’u ushtruar edhe një herë të fundit para se të hynte në ... Read More

Reperi amerikan bën tatuazh portretin e Nipsey Hussle

07/04/2019

Rick Ross e ka nderuar Nipsey Hussle me një tatuazh. Komuniteti i hip-hopit e kanë nderuar në mënyra të ndryshme humbjen tragjike të Nipsey Hussle, ... Read More

Edhe Diana Ross del në mbrojtje të Michael Jacksonit

25/03/2019

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Diana Ross, i ka dalë në mbrojtje Michael Jacksonit pas dokumentarit shumë të përfolur kundërthënës, “Leaving Neverland”. Filmi dokumentar i HBO ... Read More

Rick Ross do të publikojë librin e tij me memoare

06/03/2019

Reperi, biznesmeni dhe tashmë shkrimtari, Rick Ross, ka paralajmëruar projektin e ri të tij. Rick Ross pritet që të lansojë memorain e tij më të ... Read More