Tag: rozë

Stresi konfirmon pajtimin me Keisin dhe poston foto me vjehrrën

08/07/2020

Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë kryefjala e mediave rozë. Çifti është ndarë dhe bashkuar shumë shpesh. Vetëm pak kohë më parë Keisi bëri ... Read More

E akuzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i mbyll gojën ndjekësit  

23/04/2020

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Gjatë kësaj periudhe, Anxhelina nuk ka lënë pas edhe pozat provokuese dhe së ... Read More

Foto/ Ditëlindje në kushte karantine, ja surpriza e Oriola Marashit për partnerin e saj

15/04/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi e cila është në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të fotove apo video-ve provokuese që poston në ... Read More

SHBA ‘çmendet’ nga thashethemi i fundit/ Zbulohet i dashuri i Melanie Trump

14/02/2020

Një thashethem rozë ka ‘tronditur’ ditët e fundit SHBA. Mediat kanë publikuar lajmin se Melanie Trump ka një lidhje me një person tjetër dhe Trump ... Read More

Leku apo dashuria? Bukuroshet VIP që zgjodhën partnerë milionerë

15/01/2020

Pamela Aliaj – Miss-i shqiptar, Agnesa Vuthaj, thuhet në mediat rozë, se është në lidhje prej kohësh me një miliarder indian. 34-vjeçarja duket se ka ... Read More

Çka duhet të dini rreth kancerit të gjirit?

01/10/2019

Shpeshherë i ndërlidhur me shirita rozë, ky muaj është mjaft i popullarizuar dhe vjen në një kohë ku femrat mund të gjejnë përmirësime substanciale sa ... Read More

Nuk duhet t’i humbisni këto imazhe të Kidës në minifund

30/09/2019

Kida është një nga emrat më të lakuar të mediave rozë, këngëtarja ka publikuar një fotot të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e ... Read More

Një vit më parë u përleshën me këpucë, Cardi B habit me fjalët për Nicki Minaj

03/05/2019

18:56 | 05/03/2019 Emrat e tyre u bënë kryetemë e medieve rozë për shkak të një mosmarrëveshje që kishin. Cardi B dhe Nicki Minaj njihen ... Read More

Kylie Jenner merr vendimin drastik për Jordyn Woods

30/04/2019

Jordyn Woods u bë kryetemë e medieve rozë pas tradhtisë që ia bëri familjes Kardashian. Jordyn Woods kishte tradhtuar Khloe Kardashian me partnerin e saj, ... Read More

Vezët e tejdukshme të një amfibi që jeton në ujëra të thella (Foto)

23/03/2019

Imazhet e disa sferave që ngjajnë si mermer me ngjyrë rozë të hapur, që ndodhen në një hapësirë me baltë, në fakt janë vezët e ... Read More

Mjegulla e rrallë me ngjyrë rozë, e ka mbuluar gjatë mëngjesit një pjesë të Anglisë (Foto)

22/02/2019

Banorët e jug perëndimit të Anglisë, janë zgjuar sot në një mjegull të rrallë me ngjyrë rozë, derisa temperatura shënonte rreth 18 gradë Celsius, dyfish ... Read More