Tag: rrallëherë

Kobra vs majmuni: Beteja më e çuditshme që keni parë ndonjëherë [Video]

11/06/2019

Kemi parë lloj-lloj betejash, por rrallëherë kemi hasur “kacafytje” ndërmjet gjarprit dhe majmunit. Pavarësisht se të dyja ndajnë territor botën e egër, gjarpinjtë nuk është ... Read More

Samanta po shijon pushimet në vendin tropikal, poston foto në bikini

15/05/2019

12:59 | 05/15/2019 Si rrallëherë, Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit një fotografi në bikini. Samanta Karavella tash e sa ditë ka publikuar fotografi nga ... Read More

Nita Latifi provokon me të pasmet, shikojeni si u fotografua para pasqyrës

05/04/2019

Nita Latifi, si rrallëherë është shfaqur tejet provokuese në fotografitë e fundit. Nita Latifi ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të reja, në të cilat ... Read More

Sinan Hoxha rrëfen të kaluarën, si përfundoi në burg

02/04/2019

Si rrallëherë, Sinan Hoxha është kthyer prapa në kohë, duke rrëfyer të kaluarën e tij. Sinan Hoxha ishte i ftuar së fundi në një intervistë ... Read More

Dua Lipa thotë se e ka idhull Pinkun

22/02/2019

Zakonisht yjet bëhen idhuj të shumë fansave, por rrallëherë e shohim që artistët të kenë idhull kolegun e industrisë së njëjtë. Dua Lipa është një ... Read More

Lind mosmarrëveshja e parë mes Rina Balajt dhe Baby G

10/12/2018

Rina Balaj edhe pse e re në botën e shoubizit, jo rrallëherë ka pasur mosmarrëveshje me koleget e estradës muzikore shqiptare. Ajo ishte e ftuar ... Read More

Enca vë në plan të parë format trupore

08/07/2018

Enca Haxhia jo rrallëherë vë në plan të parë ‘asetet’ e saja trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Vënia në pah e ... Read More

Gazeta zvicerane Blick shkruan 10 fakte për Kosovën

28/04/2018

Shumë gazeta perëndimore jo rrallëherë shkruajnë për Kosovën, bukuritë e saj, ushqimin tradicional e shumë karakteristika të tjera. Këtë herë, e përditshmja zvicerane Blick ka ... Read More