Tag: rrëfeu

Fatma Haxhialiu: Nga biznesi tek marrëdhënia me bashkëshorti, jeta ime larg famës

21/10/2020

E ftuar në emisionin “Rrugëtim me Anilën” moderatorja Fatma Haxhialiu rrëfeu me humor përditshmërinë e saj, foli për djalin 6-vjeçar Kian dhe vendimin për mos ... Read More

Kim rrëfehet për infektimin me Covid-19 të Kanye West: Ishte e frikshme

06/10/2020

Reperi Kanye West rrëfeu se e kishte kaluar koronavirusin në shtëpi. Ai tregoi se kishte parë video informuese se si mund ta kalonte virusin dhe ... Read More

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More

Humbi të atin, rrëfimi prekës i moderatores Sako: Nuk e kam parë kurrë veten më keq

11/04/2020

Moderatorja Hygerta Sako e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ rrëfeu periudhën e vështirë që kaloi pasi humbi të atin, i cili u nda nga ... Read More

Shifra marramendëse, ja sa paguhet Robert Berisha për një koncert

19/02/2020

Këngëtari i njohur, Robert Berisha i ftuar së fundmi në emisonin “3shat”, rrëfeu më shumë rreth jetës së tij private por edhe atë profesionale. Ndër ... Read More

“Dy vitet e para kam vuajtur shumë”, Anjeza Branka rrëfen për herë të parë vështirësitë qe ka kaluar

21/01/2020

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, këngëtarja e njohur Anjeza Branka, rrëfeu më shumë për jetën e saj dhe vështirësitë që kishte kaluar. Në ... Read More

Rrëfehet 22-vjeçarja nga Tirana e cila punon striptiste

11/02/2019

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej ... Read More

“Monstra”, Aziri: Një javë tortura për të akuzuar shokët

23/05/2018

23 May 2018 / 11:55 I akuzuari Haki Aziri rrëfeu para gjykatës ditët që e kanë torturuar deri në pavetëdije për një javë me radhë, ... Read More