Tag: rrëmbyer

“Mezi paske pritur për t’u dobësuar për të bërë kështu fotosh”/ Komentuesit kapen me Fifin pasi humbi peshë

17/10/2020

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Pas humbjes ... Read More

E zhdukur prej disa muajsh, gjendet e vdekur modelja 24 vjeçare në Meksikë (Emri)

08/10/2020

Një modele 24 vjeçare, e cila ishte rrëmbyer disa muaj më pare, është gjetur e groposur në një varr masiv në veri të Meksikës. Yessenia ... Read More

“Më në fund ia gjetëm telat njëri-tjetrit”, Dj Sardi flet për herë të parë për vajzën që i rrëmbeu zemrën

06/08/2020

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke ... Read More

Zbulohet lidhja e re e showbizz-it, Stresi në krahët e modeles

04/07/2020

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën –  Stresi prej kohësh ka qenë në qendër ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme, 19 maj 2020

19/05/2020

Zakonisht nuk jeni një person I rrëmbyer, por a do t’ju sghkaktohej ndonjë dëm nëse bëheni më spontan? Përgjigjia është përfundimisht jo. Mund t’i arrini ... Read More

Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e “Ovas”, reagon aktorja e “Mrekullia në qelinë nr.7”

27/04/2020

“Mrekullia në qelinë nr.7”, është një film turk, i cili ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë botës. Historia prekëse që trajton filmi, i ka ‘mbërthyer ... Read More

Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

22/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja është pyetur gjithmonë për statusin e saj, por është ... Read More

Modelja e njohur publikon momente intime me partnerin

29/04/2019

Modelja seksi ka publikuar imazhe intime me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën. Modelja amerikane në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa ... Read More

Rrëmbejnë një femër në Deçan, arrestohen dy persona

06/04/2019

Dy persona janë arrestuar pasi që të njëjtit të premten kanë rrëmbyer një femër. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës ... Read More

Liverpooli e fiton dramën në “Anfield” me autogol në minutën e 90’

31/03/2019

Liverpooli ka rrëmbyer tri pikë të arta në xhiron e 32 në Premierligë, duke e mposhtur 2-1 Tottenhamin për të rrëmbyer edhe pozitën e parë ... Read More

Man City fiton dhe rrëmben pozitën e parë

30/03/2019

Manchester City e ka mposhtur 2-0 Fulhamin, për t’i rrëmbyer pikët e plota dhe për të pushtuar pozitën e parë në renditjen e Premierligës.Manchester City ... Read More

Grabisin dhe rrahin hajnat, arrestohen

09/03/2019

Dy persona janë rrëmbyer dhe futur me dhunë në një veturë në Mitrovicë, kjo pasi dyshohet se ata kishin vjedhur në një shtëpi të dy ... Read More