Tag: rrënojave

Vazhdon kërkimi për personin që dyshohet se ka mbetur nën gërmadhat e Hotel “Adriatikut” (Video)

22/04/2019

Punimet e ekskavatorëve për pastrimin e rrënojave nga vendi i shembjes së një pjese të Hotelit “Adriatiku” në Mitrovicë janë ndalur, ndërkohë që vazhdojnë përpjekjet ... Read More

Autoritetet konfirmojnë së është një trup nën rrënojat e aeroplanit të Sala, publikohen pamjet e para të rrënojave

04/02/2019

Në orët e vona të dielës u konfirmua gjetja e rrënojave të aeroplanit të zhdukur ku në bord ishin Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson, ... Read More