Tag: rresht

Konferencë për zbulimin e hershëm të kancerit

13/04/2019

S A 2019-04-13T15:08:39+02:00 Për dy ditë rresht, në spitalin Acibadem Sistina në Shkup do të debatohet mbi rëndësinë e zbulimit të hershëm të kancerit. Me ... Read More

Edhe pas martese, Miley Cyrus nuk i ndal provokimet, shfaqet nudo në rrjetet sociale

25/03/2019

Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus.Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale shfaqet e zhveshur. E ... Read More

Calhanoglu: Milani nuk është larg prej Juves

15/03/2019

Hakan Calhanoglu pohon se Milani nuk është larg prej Juventusit. Pesë fitore rresht kanë katapultuar Milanin në vendin e tretë dhe në pozitë reale për ... Read More

Milani fiton bindshëm ndaj Empolit, i afrohet Interit në një pikë

22/02/2019

Milani ka vazhduar me formën e mirë në Serie A, duke e marr fitoren e tretë rresht, kësaj radhe ndaj Empolit me rezultat 3-0. Kuqezinjtë ... Read More

Kate Beckinsale fsheh fytyrën pas darkës romantike me Pete Davidson

04/02/2019

Për disa javë rresht është folur rreth marrëdhënies së tyre dhe tani janë publikuar imazhe të përbashkëta duke konfirmuar këto spekulime. Një nga aktoret më ... Read More

James Harden po e ‘terrorizon’ NBA, New Orleans viktima e radhës

30/12/2018

James Harden ka shënuar mbi 40 pikë për të tretën ndeshje rresht duke arritur të sigurojë një tjetër fitore të madhe për ekipin e tij ... Read More

Konferencë për institucionet arsimore të sigurisë publike

07/11/2018

Për dy ditë rresht në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike do të mbahet konferenca e dytë ndërkombëtare me temë “Institucionet arsimore të sigurisë publike, ... Read More

Krajnovic i Bashkimit: Do të përmirësohemi në javët e ardhshme

24/10/2018

Bashkimi pësoi humbjen e dytë rresht në Ligën e Ballkanit. Ekipi prizrenas nuk po mund të gjen rrugën e fitores dhe së fundi pësoi humbje ... Read More

Victoria nuk e ka pritur mirë intervistën e David Beckhamit, zeshkania ka qarë për dy ditë

22/10/2018

Victoria Beckham thuhet se ka qar për dy ditë rresht pasi ka shikuar intervistën e bashkëshortit të saj, Davidit. Bukuroshja dhe ish-futbollisti janë të martuar ... Read More

Julia Roberts: Gjithçka ndryshoi në jetën time kur e takova Danielin

27/08/2018

Një grua e bukur, e njohur me buzëqeshjen simpatike si dhe lidhjeve rresht të dështuara, është një nga prezantimet më simpatike të aktores së Hollivudit, ... Read More

E nisi fjalimin si homazh për Franklin, por më shumë foli për vetveten Madonna

21/08/2018

Edhe pse në moshën 60-vjeçare, Madonna nuk rresht së ngjalluri debat në mediat rozë botërore. Kësaj radhe Mbretëresha e muzikës Pop është në qendër të ... Read More

Reali me filozofi të re, nuk ka më “Galaktikë”, Florentino Perez: Klubi kërkon talent të ri që kanë ambicie për fitore

24/07/2018

Kampionët e trefishtë rresht të Ligës së Kampionëve, Real Madridi po ndërton në ekip të së ardhmes, e cila gjë mund të jetë lajm i ... Read More