Tag: rrjete

Marina Vjollca merr vëmendjen e artistit të njohur botëtor, ja komenti që i lë

23/10/2020

Marina ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, ... Read More

“Mezi paske pritur për t’u dobësuar për të bërë kështu fotosh”/ Komentuesit kapen me Fifin pasi humbi peshë

17/10/2020

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Pas humbjes ... Read More

Klea ia sjell në majë të hundës Elgitit: Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia

14/10/2020

Dyshja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda, nuk i kursejnë në rrjete sociale momentet e shumta nga përditshmëria e tyre. Mbrëmjen e ... Read More

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”, Orinda Huta i kthehet ndjekësit: Po të dogji malli…

17/09/2020

Moderatorja Orinda Huta është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj. Së fundmi, moderatorja  publikoi disa foto ... Read More

Gigi Hadid  zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (Foto)

17/07/2020

Shtatzania e modeles së njohur Gigi Hadid ka qenë shumë e komentuar në rrjete sociale, pasi ajo nuk ndante në rrjetet sociale asnjë  foto me ... Read More

Stresi i kërkon falje publikisht Keisit: Nuk është për faj të femrave, por ne meshkujt jemi legena

01/03/2020

Reperi i njohur, Stresi ka qënë në qendër të vëmendjes në media dhe rrjete sociale për shkak të lidhjes me Keisi. I ftuar mbrëmjen e ... Read More

Depresioni i fshehur në buzëqeshje: Kur njerëzit paraqiten të lumtur para se të bëjnë vetëvrasje

22/11/2019

Nëse kërkoni në rrjete sociale me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra fotografi të njerëzve të buzëqeshur e të lumtur, por që faktikisht vuajnë nga ... Read More

Reklamat politike të largohen përfundimisht nga rrjetet sociale

10/11/2019

Reklamat politikisht të targetuar në rrjete sociale duhet të largohen deri sa të jenë rregulluara siç duhet, kanë deklaruar një grup internacional avokatësh. Dëshmia iu ... Read More

Me këtë foto, Adrola Dushi do iu lë me gojë hapur

11/05/2019

22:28 | 05/11/2019 Adrola Dushi është tejet aktive në rrjete sociale. Me fotografinë e fundit të publikuar Adrola Dushi tregon edhe një herë pse është ... Read More

Big Mama bën ndërhyrje në fytyrë? Ky është detaji që kapën fansat

11/05/2019

13:29 | 11 Maj 2019 13:29 | 11 Maj 2019 Big Mama është shumë aktive në rrjete sociale. Big Mama së fundi ka publikuar një ... Read More

Gili vjen në top-formë në fotografinë e fundit

02/05/2019

Njihet për elegancën në çdo paraqitje publike. Gili është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net. ... Read More

Elvana Gjata me stil të veçantë të imazhet e fundit

30/04/2019

Elvana Gjata është shumë aktive në rrjete sociale. Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan ... Read More