Tag: rrjetet

Bernardo Silva lojtari më i mirë i Ligës së Kombeve – Ronaldo nuk e pret aspak mirë vendimin

10/06/2019

10:30 | 06/10/2019 Cristiano Ronaldo është ‘gozhduar’ në rrjetet sociale për reagimin e tij pasi Bernardo Silva fitoi çmimin e më  të mirit në Ligën ... Read More

Instagrami i rrezikshëm për fëmijët, tregon hulumtimi

21/05/2019

Pedofilët po e përdorin gjithnjë e më shumë rrjetet sociale veçanërisht Instagramin për të joshur fëmijët, thotë një studim nga Shoqata për Mbrojtjen e Fëmijëve ... Read More

Të mbijetuarit e dhunës seksuale: Publikimi i pamjeve pa cenzurë, i ka rikthyer kujtimet e tmerrshme të luftës për shumë gra

16/05/2019

Pas publikimit në media dhe rrjetet sociale të fotografisë, e cila paraqet kryerjen e dhunimeve gjatë luftës në Kosovë, QKRMT ka pranuar shumë telefonata dhe ... Read More

Njihuni me politikanin e dytë më të ndjekur në mediat sociale

09/05/2019

Narendra Modi është një nga njerëzit më të ndjekur në rrjetet sociale në botë. Kryeministri indian është bërë politikani i dytë më i ndjekur në ... Read More

Kida me një surprizë të papritur për fansat e saj

06/05/2019

22:12 | 6 Maj 2019 22:12 | 6 Maj 2019 Orhidea Latifi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ka kaluar një kohë e gjatë ... Read More

Anxhelina si gjithmonë provokuese, zhvishet përsëri

03/05/2019

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Anxhelina së fundmi në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku duket shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net. ... Read More

Mesazhi enigmatik i Neymarit, a po largohet nga PSG?

24/04/2019

Neymar ka postuar një mesazh enigmatik në rrjetet sociale, për ta fshirë menjëherë. Ylli i PSG-së, Neymar, fundjavën e kaluar është rikthyer në fushë pas ... Read More

UEFA assesi të ndalet, na kujton edhe një herë ‘magjinë’ e Rashicës

24/04/2019

UEFA vazhdon t’iu ‘servojë’ ndjekësve të saj në rrjetet sociale golin e bukur të Milot Rashicës të shënuar kundër Ishujve Faroe. Ylli i Werder Bremen, ... Read More

Sali Berisha thotë se Edi Ramës i është bërë kontroll special nga policia e Holandës

24/04/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncime në rrjetet sociale. Pak minuta më parë ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër ... Read More

Tayna rrëmben vëmendje me pozat e fundit, shikojeni si duket

20/04/2019

Reperja, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. E në atë Instagram, numëron hiç më pak se 800 mijë ... Read More

Bregu: Të ndalet ngacmimi i grave në rrjetet sociale

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T19:13:45+02:00 Numri më i madh i ngacmimeve ndaj grave në internet ndodh në rrjetet sociale dhe qeveritë duhet të marrin seriozisht në konsideratë kuadrin ... Read More

Lori Hoxha dhe Morena Taraku sapo sollën trendin e bikinive të kësaj vere

19/04/2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik ... Read More