Tag: Rudi

Pasi e pa këtë foto joshëse të Elitës, Gjiko planifikon t’i propozojë sërish

04/05/2019

18:42 | 4 Maj 2019 18:42 | 4 Maj 2019 Elita Rudi është shfaqur në top-formë pak kohë pas lindjes së djalit, ndërsa Gjiko ka ... Read More

Familje e kompletuar, kështu e kaluan fundjavën Elita dhe Gjiko

29/04/2019

Elita dhe Gjiko të dielën e kaluan pranë vogëlushit të tyre. Elita Rudi ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq bashkë me djalin ... Read More

Garcia iu përgjigjet spekulimeve që e lidhnin me Milanin

26/04/2019

Trajneri i Marseille, Rudi Garcia, ka distancuar veten nga spekulimet që e lidhnin me Milanin. Francezi që në të kaluarën ka drejtuar Romën, është përmendur ... Read More

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj 

15/04/2019

Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan ... Read More

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit  

15/04/2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me ... Read More

Elita Rudi ruan linjat pas lindjes së djalit, kështu duket me minifund 

07/04/2019

Elita Rudi i ka ruajtur linjat trupore pas lindjes së Zërit. Moderatorja Elita Rudi është bërë nënë për herë të parë, kështu duke sjell në ... Read More

Tallet që ia vuri emrin Zëri djalit, Elita Rudi i reagon komentuesit

07/04/2019

Elita Rudi dhe Gjiko ka pak kohë që u bënë prindër, moderatorja solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan Zëri. Emri i djalit ... Read More

Elita Rudi sjell foton e ëmbël nga pasqyra me familjen e saj

02/04/2019

Elita Rudi dhe Gjiko po e shijojnë jetën e tyre martesore. Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi dhe reperi, Gjiko u martuan në shtator të vitit që ... Read More

Sot është një ditë e rëndësishme për familjen e Elita Rudit

02/04/2019

Në familjen e Elita Rudit sot ka festë. Motra e moderatores, Elita Rudi, sot feston ditëlindjen andaj kjo nuk ka pasur se si të mos ... Read More

Panucci u kap mbrëmë pas ndeshjes me ish-futbollistin e Kombëtares, çfarë i tha?

23/03/2019

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, u kap pas humbjes me Turqinë, me ish-kapitenin e Kombëtares, Rudi Vata.Duke folur për “RTSH”, Vata e pyeti që italiani ... Read More

Kompozitori Rafet Rudi: Po bëhet një degradim i tmerrshëm i muzikës, po fshihen nën emrin “muzikë moderne”

01/03/2019

Kompozitori i njohur dhe profesori universitar, Rafet Rudi në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini ka rrëfyer gjëra për jetën dhe karrierën e tij. Ka ... Read More

Elita Rudi publikon imazhet e para të djalit të saj të parë

21/02/2019

Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli kanë pasur shumë arsye për të qenë të lumtur gjatë mbrëmjes së kaluar. Dyshja e shoubizit shqiptar kanë bërë të ... Read More